Wpis z mikrobloga

@desensitization: Ale też nie podał żadnych sensownych rozwiązań. Chyba nawet średnio rozgarnięty osobnik orientuje się, że jest problem z dzietnością i nikt nic z tym nie robi. Jak zastanowię się dlaczego nie chcę mieć dzieci poza tym, że ich nienawidzę, to przychodzi na myśl kilka kwestii (piszę tu o 3, bo wtedy jest "profit" w istnieniach, jak rodzice umrą, a mieli 3 dzieci to bilans +1):
1) patrzenie na kobietę
  • Odpowiedz
@Visavis: Jego hipokryzja objawia się w tonie, w jakim wyraża swoją opinię. Pisze bardzo stanowczo i wyznacza innym cele tak, jakby znalazł receptę; tak, jakby był autorytetem. A jaki z niego autorytet w tej kwestii?
"To trzeba zmienić i to musi zmienić nasze i Wasze pokolenie."
To niech zacznie zmieniać od siebie.

Tak mi się wydaje, bo nie znam gościa i może go odbieram przez pryzmat poglądów, które wyraża. Podobno dwie osoby o różnych poglądach odbierają tę samą informację na różne sposoby, chociażby była totalnie
  • Odpowiedz
  • 1
Serio nie widzisz hipokryzji? To tak jakbym był gruby od #!$%@? tortu i zwracał ludziom uwagę, że powinni dbać o dietę. Idea rzecz jasna słuszna, ale własnym przykładem ją ośmieszam.


@akap_chad: gimbusiarska logika. Wg twojej mądrości hipokrytami są np. rodzice, którzy sami nie mając wykształcenia, chcą aby dzieciak poszedł na studia.
  • Odpowiedz
@vostok: do tego przykładu można by dodać temat trenerów w boksie, czego boksera może nauczyć trener który się słabiej od niego bije np taki Tyson.
-"Ej Mike jesteś słaby w obronie i kiepsko wyprowadzasz prawy sierpowy"
na co Mike by mu odpowiedział
- ale tobie jestem w stanie #!$%@?ć garści więc zamknij pysk.
  • Odpowiedz
Ale też nie podał żadnych sensownych rozwiązań.


@TruskawkowyPlaszcz: bo to randomowy wpis na facebooku. Nie jestem jakimś fanem Bosaka, ale domyślam się, że jakiś tam program mają i można go gdzieś przeczytać.

Chyba nawet średnio rozgarnięty osobnik orientuje się, że jest problem z dzietnością i nikt nic z tym nie
  • Odpowiedz