Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek ciągle mnie kontroluje. Sprawdza moje wiadomości na Messengerze, co lajkuje, kogo obserwuje, co pisze na forach itd. bywało tak że potrafiła zrobić awanturę za lajka dla koleżanki.. #!$%@? mnie to strasznie, bo czuję się że nie mam w ogóle prywatności. Zaczynam mieć tego powoli dość.. jak jej zwrócę uwagę to odpowiada, że to nic złego. Jesteśmy ze sobą ponad 2 lata i szkoda mi się trochę rozstawać, ale ciekawe ile wytrzymam taką ciągłą inwigilację.. dodam, że mamy po 25 lat #zwiazki #logikarozowychpaskow no i trochę #przegryw bo myślałem, że w końcu znalazłem normalną..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 21
PonadgabarytowyDewiant: @AnonimoweMirkoWyznania to jej pokaż że nie ma powodów żeby to robić. Nie miej przed nią tajemnic, mów jej o wszystkim zapewniaj że kochasz. Widocznie którejś z tych rzeczy jej brakuje. Jakbyś ja zapewniał że jest najlepsza na świecie dla ciebie i że kochasz ją bardzo mocno to nabrałaby wiekszej pewności że przecież to ona jest tą jedyną a że polajkujesz zdjęcie koleżanki to nic strasznego, może zwyczajnie zabawne to zdjęcie
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko jedno slowo. UCIEKAJ. #!$%@? "teorie utopionych kosztow", poboli poboli, przejdzie. UCIEKAJ. Szybko. Nie ogladaj sie za siebie i UCIEKAJ. Albo zrob dokladnie to samo w druga strone tak z 2-3 tygodnie. Ale to i tak bedzie srodek dorazny i na dluzsza mete nie pomoze wiec UCIEKAJ.