Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy.
Poszłam sobie wczoraj kulturalnie na siłownię, patrzę a tam przyszła loszka ulana jak woreczek młodych kartofli, z jednej strony - szanuję, że ruszyła dupę, z drugiej myślę sobie "idź być gruba gdzie indziej".


W sumie to trochę #zalesie, choć może i #chwalesie bo #!$%@? ruszyłam w końcu to tłuste dupsko!

Może do tego lata nie zdążę, ale przyszłe będzie moje ()
  • 56
@rafael-ent spoko, przymierzam się. Pewnie to w jakiś sposób wymówka, ale moja praca (jej charakter i godziny porozrzucane) trochę to utrudniają. Jeśli chodzi o regularne posiłki. Teraz pewnie nie jem jakoś dużo, ale na pewno jem źle i najpierw zacznę od tego.

@Mrbimbek dzięki, że we mnie wierzysz ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mówię, że się tego nie boję, bo owszem. Jednak czułam się tam na tyle dobrze,
@Gingerlicious: Wszystko napisałaś dobrze, ale typowy trening siłowy to także trening ze zmienną intensywnością, seria -> odpoczynek -> seria...
Sporo kalorii się zgubi jeśli trening siłowy będzie miał odpowiednią objętość i intensywność. Jeżeli nie byłaś aktywna wcześniej i teraz zaczniesz chodzić na siłownię, do tego dieta z deficytem to rezultaty powinny być widoczne dość szybko.
@Ortofenylofenolan_sodu skąd właściwie ta opinia że tylko wolne ciężary? Czyli co te wszystkie sprzęty na których się ustawia ciężar i potem coś dźwiga przesuwa albo wyciska są bez sensu? To poco one są i właściwie jaka to różnica dla mięśni? Tutaj i tutaj się męczy. Po jednym i drugim są zakwasy?
Pytam serio chciałbym wiedzieć.
@lewe_zwolnienie Na maszynach także wykonuje się ćwiczenia angażujące więcej partii, wielostawowe. Nie ma ćwiczeń, które są idealne dla każdego, tak samo wolne ciężary nie będą dla każdego. Oczywiście jestem zwolennikiem wolnych ciężarów, sam trenuję trójbój i maszyn używam bardzo rzadko, ale warto podejść indywidualnie do każdego.
@Gingerlicious trzymam za ciebie kciuki mirabelko, tez niedawno zaczelam chodzić na siłownię i się odchudzać.

Łatwo nie jest, jedyny plus jest taki ze mam sporo czasu wolnego i mogę poświęcić czas na dopilnowanie diety żeby było idealnie.
Jakbyś chciała pogadać i pomarudzic to zapraszam na priv :D moje tez będzie przyszle lato :p