Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada serial Doctor Who który miał ponad 47% głosów. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy serial! Jeśli chcesz być jutro wołany; możesz kliknąc w plusa. Zachęcam również do obserwacji tagu ---> #wykopowawykreslanka
I życzę wam udanej soboty! I małego kaca jutro, jakby ktoś dzisiaj pił :D
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada serial Doctor Who który miał ponad 47% głosów. O...

źródło: comment_Oiaz9bHMRJrbS2O6YjqRxoKd09eaF4Mf.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy serial!

  • Archiwum X 33.9% (463)
  • Dark 25.6% (350)
  • Black Mirror 18.8% (257)
  • Westworld 21.6% (295)

Oddanych głosów: 1365

  • 30
@oba-manigger: Oficjalnie ogłaszam tę ankietę za najbardziej #!$%@?ą w historii ankiet. Już ta z telefonami i majonezami była lepsza bo po przestawianiu wyników dało się wyciągnąć jakieś wnioski. A to tutaj to jakiś chory żart. Seriale wybrane chyba z losowania na festynie strażackim, no i te wyrzucanie wszystkiego czego nie ma na netflixie, albo jest starsze niż gimbaza. Weź skasuj tę żenadę.
@oba-manigger: Głosowanie na serial jako najgorszy, którego się nie oglądało jest jakimś #!$%@? nietaktem z mojej strony? Bo planuję tego Westwordla, ale #!$%@?ę mu +. Black mirror #!$%@?ł mi banie, nie jestem w stanie obejrzeć ostatniego odc 3 sezonu, a tu jeszcze 4 :|. Archiwum X trochę z sentymentu. A dark sztosik, przekminiony oporowo.
Oficjalnie ogłaszam tę ankietę za najbardziej #!$%@?ą w historii ankiet. Już ta z telefonami i majonezami była lepsza bo po przestawianiu wyników dało się wyciągnąć jakieś wnioski. A to tutaj to jakiś chory żart. Seriale wybrane chyba z losowania na festynie strażackim, no i te wyrzucanie wszystkiego czego nie ma na netflixie, albo jest starsze niż gimbaza. Weź skasuj tę żenadę.


@lakukaracza_: To powiedz mi, co sądzisz o ankiecie z komediami