Wpis z mikrobloga

CYTUJE :
Na moje oko #!$%@? Was nie jego zachowanie ale luźny styl życia.

Jet spasiony ale ma chudą blondynę do dupczenia. Więc należy go #!$%@?ć. (A wykopków to zazwyczaj najbardziej boli, #przegryw)

Ma sporo kasy, odbił się po rozwodzie. Więc należy go #!$%@?ć że wydaje kasę na pierdoły.

Lubi takie żarcie a nie inne, stać je na nie. Bo nie każdego stać aby co 2 dni jeść w restauracjach. #!$%@? się do jego diety xD

Pojechał ze znajomymi na ukrainę na offroad? Trzeba #!$%@?ć że to nie tak, tamto nie tak, sramto nie tak. Ile razy Wy byliście na takim wypadzie że komentujecie? Oczywiście teraz odezwie się że KAŻDY po setkę razy, a tak serio to ostatnie wasze osiągnięcia to zdanie egzaminu gimnazjalnego lub usłyszenie wyraźnie co na maturze z Angla leciało z radia xD

WYKOP, Banda debili #!$%@?.

No #!$%@? ludzie. Po prostu oglądajcie a nie sączcie piany z pyska że ktoś ma lepiej od Was.
#mocnyvlog
----------------------------------------------------------------------------------------------
MOJA ODPOWIEDŹ
A ja uwazam ze internet jest wolnym medium i kazdy moze krytykowac za wszystko , tutaj jest wolnosc słowa ktora bezbun nie akceptuje a takze ty.
Kolejną kwestią są jego dochody w jednym filimikow błaga o patronite czyli żebrze w internecie bo mu kasy malo przypuszczam ze po rozwodzie u niego krucha z kasa i ciagnie na kredytach o czym oficjalnie nie powie.
Ale znalem już takich co na kredytach ciągneli az q jwdnej chwili wszystko pęklo i z pieknego domu konczylo sie w bloku bez zony czy kochanki !!! to tylko moje przypusczenia ale pamietajcie że jego dom jest wystawiony na sprzedaż ...
Kolejną kwestia jest jego blondyna i ich zwiazek : nie ma zadnego potwierdzenia że rucha !!! bo przy jego stylu zycia i wygladzie grubasa jego libido jest niskie , poza tym wiele pozycji w jego wypadu odpada.....
Trzeba też wziaść pod uwagę ze jego kochanka Kasandra z nim nie mieszka więc w każdej chwili może grubaska wymienic na młodszy i zdrowszy model.
Generalnie chodzi o to ze komoda jest prostakiem bez wielkiej inteligencji spasionym od żarcia ktore sobie sam zafundował nie uznajacym sportu ,a jedynym jego sukcesem sa interesy ktore prowadzi i ktore dały mu ładny dom , Jednak sukces w prowadzeniu działalnosci nie oznacza ze jest sie specjalista od wszystkiego i nie daje dewizy na bycia alfa i omega w wszystkich sprawach
dzieki temu ze pare filmow nakrecił uważa sie za boga od wszystkiego czego dowiodl niedawno odpowiadając na pytania widzów.
  • 4