Wpis z mikrobloga

Nagle pali wam sie w dupach, bo faceci nie chcą juz az tak skakac nad wami.


@LR300: No mów za siebie. Nigdy nie chciałam, żeby mi ktoś życie kolorował na różowo wyłącznie dlatego, że jestem kobietą, to wręcz uwłaczające, bo mam tylko cipkę zamiast jaj, a nie upośledzenie umysłowe. Nagłaśniajcie, ja jak najbardziej popieram, bo też mnie denerwuje zachowanie lasek, które myślą, że wszystko im wolno, bo są kobietami, ale przy
sama pewnie uważasz sie za super kolesiówe,


Oooo, kolejny supersilny argument, zaraz po ad personam (i jeszcze to usprawiedliwienie - Słuchaj, mogę po Tobie jechać bo napisałaś coś z czym się nie zgadzam i tutaj właśnie dlatego mogłem tak napisać i to ma sens...), ale mnie rozjechałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez odbioru, bo liczylem na cos ciekawszego


@LR300: No niestety, nie jestem fanką teorii spiskowych, także
@Nidor: No to plus dla Ciebie, ale jak widzisz, ja napisałem, ze sa ogarnięte babki, bo sam taka mam. Zawsze powtarzam, ze one szykbko znajdują facet i raczej sie ich trzymaja. Uwazam po prostu, ze proporcje sa zachwiane. Sam gdzies do 21 roku zycia mialem podejscie pro-kobiece. Teraz jest mi obojętne co kobiety ze soba robia, aczkolwiek jakos tak mi smutno jak widze kolesi w wieku 26 lat, ktorzy uważają, ze
ze to zwykly pech, ze jeszcze nie znalezli takiej, z ktora umieją sie dogadać, bo mieli po prostu pecha i na pewno sie to zaraz odwróci


@LR300: Nie oszukujmy się, to działa w obie strony. Nie wiem, czy tu już chodzi o wymagania urodowe 10/10, samemu ich nie spełniając, czy o jaki kij, ale to naprawdę nie dotyczy tylko facetów. Oni też potrafią mieć swoje za uszami, nie rozróżniam w tej
Nie oszukujmy się, to działa w obie strony. Nie wiem, czy tu już chodzi o wymagania urodowe 10/10, samemu ich nie spełniając, czy o jaki kij, ale to naprawdę nie dotyczy tylko facetów. Oni też potrafią mieć swoje za uszami, nie rozróżniam w tej kategorii na płcie, niektórzy ludzie są zwyczajnie jebnięci i takich znajdzie się zarówno w grupie kobiet, jak i mężczyzn. Najgorsze co w tej sytuacji można zrobić, to z