Wpis z mikrobloga

Konto jeszcze trochę zielone, ale chcieliśmy się przywitać:


A teraz do rzeczy. Zarówno osoba piszące te słowa (pracownik), jak i szef, jesteśmy prywatnie śmieszkami na Wykopie. Miałem założyć konto, żeby służbowo pośmieszkować, zrobić co jakiś czas rozdajo (bez # żebyście nas nie roznieśli za wołanie bez powodu), no i oczywiście być w kontakcie z Wami.

Skoro więc założyłem konto, przydałoby się poinformować przełożonego, że zadanie wykonane, ale nie chce mi się iść na drugi koniec biura. Możecie wyplusować, żeby zobaczył w gorących? (hehe na co ja liczę — zielonka ma konto ledwo od godziny, a już do gorących się pcha; mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy...)

Żeby nie było, że proszę o plusy, a nic nie daję w zamian, to łapcie rabat 10% do sklepu.

Obiecuję też, że wieczorem (czyli przed 1630, bo później wychodzę i wiadomo piątek weekendu początek) wrzucimy całkiem fajną promocję, na #rolki i akcesoria marki Rollerblade. Jeżeli dobrze widzieliśmy, będzie to (na te konkretne modele) najlepsza cena na rynku obecnie. W sumie wrzuciłbym już teraz, ale jeszcze nie wprowadziliśmy zmian na sklepie, więc musi być #trailerwpisu xD

A gdyby ktoś chciał nas odwiedzić, to jesteśmy w #warszawa na Dzielnej 11. Był już kto?

Ech... no to czas zacząć odliczanie do afery ()

i trochę tagów dla #atencja #sklepyinternetowe #promocje i trochę po tagach tego co mamy w ofercie: #hulajnoga #bieganie #dart #tenis #squash #deskorolka

sportRAWpl - Konto jeszcze trochę zielone, ale chcieliśmy się przywitać:

SPOILER
...

źródło: comment_sJBuWzIhhW1UF4cPDeFlXctJU402aTi4.jpg

Pobierz
  • 12
  • 0
@boberczus to chyba jakieś prawo Murphy'ego - niezależnie jak długo będziesz zwlekać z zakupem, towar zostanie przeceniony niedługo po jego nabyciu. Zawsze możesz sobie teraz sprawić torbę czy ochraniacze w lepszej cenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Agg91 zobaczymy co się da zrobić