Wpis z mikrobloga

Czy kiedykolwiek ktoś z was używał uniwersalnej ładowarki na telefon na paluszki AA.

http://allegro.pl/ladowarka-nokia-se-zasilacz-awaryjna-mp4-mp3-gw-fv-i2413944851.html

Proszę o opinię, rady itp od osób, które coś takiego użytkowały bądź użytkują.

Niestety bateria w moim SE Live jest dość słaba. Na co dzień starcza, jednak w dłuższej podróży gdzie oglądam filmy, seriale itp pada po 5-6 godzinach co jest zdecydowanie za krótko dla mnie. Zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego. Nie oczekuje może , że szybko będzie ładowało itp ale, że podtrzyma mi główną baterię w czasie oglądania filmów. Zaletą jest natomiast, że jest na baterię AA, czyli mogę kupić 4 porządne akumulatorki i zapomnieć o problemie rozładowanej baterii, a w razie czego dokupić baterię w każdym kiosku. Jednak boję się, że jak większość rzeczy po 10zł z Allegro jest to zwykły nic nie warty syf.

one

Wiem, że są profesjonalne ładowarki tego typu z akumulatorem ale ceny zaczynają się od okolić 170zł, a to zdecydowanie za drogo.

Mogę, też dodatkowo dokupić dwie zapasowe baterię, koszt około 60zł, jednak chciałbym uniknąć przekładania baterii.

#firstworldproblems #gsm #smartfon #smartphone
  • 6