Wpis z mikrobloga

Mordeczki bo mój #rozowypasek chce na siłę ze mną biegać. Ja wiem że gruby jestem itd ale no.. jednakże stwierdziłem że między siłownia może siadło by jakieś cardio dla szybszej redukcji. Także zarzucam wyzwanie ile plusów tyle km przebiegniete w tym roku :) wierzę w Was ludziska ;)

#bieganie #redukcja #mirkokoksy
  • 30
  • Odpowiedz
@Yeltet: #!$%@? biegaj dla siebie bo jesteś gruby a nie dla jakiś gownoplusow ! Ile plusów tyle razy się zesram w tym roku co za debilizm.
  • Odpowiedz
@dimian: Endomondo za kazdym razem? :) Myślę też nad własnym hashtagiem w którym będę opisywał redukcję bo mam do spalenia ok 10 kg czystego fatu, więc wtedy tam by to było bardziej udokumentowane :)
  • Odpowiedz
@Yeltet: piszę jako osoba która w rok spadła 25kg. Dietetyk, trener personalny, ćwiczenia 5 razy w tygodniu, 6 posiłków dziennie więc 10kg nie robi na mnie wrażenia. Jeśli podchodzisz do tego na serio to spoko, a jeśli bo sie nudzisz to to skasuj.
  • Odpowiedz
@dimian: Schudłem już raz 15 kg później przez maturę i przeprowadzkę strasznie się zapuściłem i wleciało mi dodatkowe 20.. aktualnie mam trenera personalnego który nade mną czuwa i ogarnia mi posiłki, także no.. robię to bardziej dla motywacji :)
  • Odpowiedz
  • 0
@MusztardowyTygrys Każdą walkę z samym sobą szanuje, ale tu masz cytat opa "aktualnie mam trenera personalnego który nade mną czuwa i ogarnia mi posiłki, także no.. robię to bardziej dla motywacji :)"
  • Odpowiedz
@syn_proboszcza: wiem o tym że to nie zdrowe ale fest nie jestem :) 90 kg przy 175 cm wzrostu w tym dosc dużo jest w mięśniach. Ale po prostu każdy zbędny kilogram na mnie niestety widać :/ dlatego brzuszek niestety jest :/
  • Odpowiedz