Wpis z mikrobloga

#rozdajo Dowolna gra ze steam do 20zł. Losujemy jutro o 20 mirkorandomem.

Sprzedaje #gry na #steam, #origin i #battlenet. Wszystkie ceny to ceny na allegro bądz przy płatności PSC. Zakupy poza allegro -10%. Jak ktoś potrzebuje inne tytuły to też znajde :)

Obecnie w sprzedaży:
-CSGO (VPN) - 21zl
-GTA V WERSJA STEAM - 115ZL
-PUBG - 65zl
-KINGDOM COME DELIVERANCE (VPN) - 75ZL
-FM 2018 (VPN) 107ZL
-fm 2018 (KONTO) - 90ZL
-FROSTPUNK 100ZL
-DIVINITY ORIGINAL SIN 2 - 144ZL
-FAR CRY 4 - 43zl
-FAR CRY PRIMAL - 72zl
-DOOm 4 - 30zl
-DIABLO 3 REAPER OF SOULS - 50ZL
-PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - 50ZL
-THE SIMS 4 DELUXE - 60ZL
-FACTORIO - 65ZL

Wszystkie aukcje na http://globaleliteshop.pl w sprawie zakupu za PSC pisać na steam https://steamcommunity.com/id/GlobalEliteShop/
Pobierz yoreciv - #rozdajo Dowolna gra ze steam do 20zł. Losujemy jutro o 20 mirkorandomem.
...
źródło: comment_ASzosZqG6RZOFKsXwnL71RET5u4R2EFm.jpg
  • 15
-KINGDOM COME DELIVERANCE (VPN) - 75ZŁ


xddddd

Wykopki - ruskie klucze, aktywujecie przez vpn, pozdro szejset z tym - w połowie przypadków nie działa, a #!$%@? z tym ile w statku kosmicznym w drodze na Marsa. PSC, czyli nie możecie wycofać płatności. Kupujecie na własną odpowiedzialność, ja tylko lojajnie ostrzegam.
@m4kb0l: ze jest to wał, bo klucz jest ruski czy z jakiegoś innego kazachstanu (= taniego rynku z blokadą regionalną) i musisz użyć adresu IP z innego państwa żeby go aktywować. Po czym Ci go usuną z biblioteki albo nawet zablokują konto, bo to nie jest legalne xD
@mnik1: Błagam jak nie masz o czyms pojecia to milcz ;) Dziala w 100% albo gwarantuje zwrot pieniedzy, "#!$%@?" z tym nie ma w ogole, dostajesz ode mnie strone do aktywacji, wpisujesz dane i tyle. Nie musisz sam sie meczyc z VPNami, szukaniem itd. PSC - nie mozesz cofnac platnosci, no tak samo jakbys placil czymkolwiek za produkty cyfrowe gdzie nie przysluguje zwrot jezeli towar jest zgodny z opisem.
@Vaerlin:
You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.


@yoreciv: Jak przejdziesz 500 razy na czerwonym, nie znaczy ze za 501 nie dostaniesz mandatu. A gwarantuje, ze
@Vaerlin: Prosze Cie, mam sprzedanych duzo gier w ten sposob, prowadze legalna firme ktora latwo zweryfikowac i nie mam ani jednego negatywa, zawsze we wszystkim pomagam. No zapis w regulaminie steam jest, ale jak mowie, podaj mi przyklad. Bo ja Ci podam przyklad @pitu120 ktory sprzedal juz tak csgo w tysiacach, zapytaj czy dostal chociaz jedna reklamacje :)
A jak ktos sie boi to niech sie boi i kupuje normalnie, takie
Błagam jak nie masz o czyms pojecia to milcz


@yoreciv: Gdybym od paru lat nie pracował dokładnie w branży handlu gierkami, to może bym i się tym komentarzem przejął, wafelku.

no tak samo jakbys placil czymkolwiek za produkty cyfrowe gdzie nie przysluguje zwrot jezeli towar jest zgodny z opisem.


Bzdura, panie handlowiec :)
@mnik1: Masz ustawe i juz skończ ;) Bo ani handlu grami nie widziałeś pewnie ani ustawy ;)

Treści cyfrowe
Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed