Wpis z mikrobloga

Drogie androidowe Mireczki. Kupiłem sobie na imieniny dwie fajne rzeczy:

a) "Radiomagnetofon" #caraudio #radio #tablet #joying 10.1'' w najmocniejszej specyfikacji (sprzęt wymiata, jaram się)

b) ładny media button od #satechi na #bluetooth - gdyż kabina duża i kiepsko z wygodną obsługą

Media button działa mi pod ios natomiast nie działa pod tym androidem. Jest wykrywalny na liście urządzeń BT, ale nie można go sparować czy coś. Oto dowód filmowy: https://streamable.com/4i2ow

I teraz dwa pytania:

1) Czy jest jakiś sposób na zmuszenie go do pracy? W tym sprzęcie jest #android 8.x - ale raczej nie chciałbym go rootować (stracę gwarancję i chińczyki straszą, że się popsuje, a może nawet wybuchnie)

2) A jak nie to co mogę zastosować zamiast tego Satechi? Może być na USB, mam wyprowadzonych kilka wyjść. Byleby działało out-of-box z andkiem. Potrzebuję tylko przycisków vol+/-, play/pause, prev, next.

Miłego popołudnia, pozdrawiam
Pobierz Jefrey - Drogie androidowe Mireczki. Kupiłem sobie na imieniny dwie fajne rzeczy:

...
źródło: comment_HQKjdYIBbynSPi35BWszZeNtyNk6mSxR.jpg
  • 19
@Jefrey: do radia nie podłączysz tego przycisku, mam ten sam problem, to chyba wynika z tego że radio nie ma BT LE, mogę natomiast powiedzieć że mogę jednocześnie mieć podłączone do iphone i radio i przycisk