Wpis z mikrobloga

Byłem jedyny, który nie poszedł i wyszedłem na tym najlepiej móc patrzeć z boku na ten cały cyrk xD
Non-stop kłótnie i awantury bo jedni chcieli tak jak nauczyciele (czyt. fotograf za 3 tysiące po znajomościach) a inni chcieli normalnie
@adamj57 W mojej klasie płacili po 500 zł od pary. Nie wiem co oni tam mieli za taką kasę, ale to jakiś dramat. Też nie poszłam, do dzisiaj nie żałuję, że mnie to ominęło, ale też musiałam wpłacić coś koło 100 zł, ale na kwiaty i inne pierdoły na zakończenie roku. Jakby mi kazali płacić za imprezę, na której nie byłam to xD
Wielcy wojownicy, a gdy przyszłoby co do czego to pozapłacalibyście i podziękowali, albo mieli #!$%@? tak że by się wam odechciało xD Polska to podkraj, klitka pełna układów i układzików na każdym szczeblu.
@Kondono: ja nie zaplaciłem z kilkoma ziomkami jako jedyni, gowno nam zrobili. Zalujemy ze nie wezwalismy strazy pozarnej , bo pozamykali wszystki wyjscia na przerwach xd nawet drzwi ewakuacyjne
@Andczej W zasadzie tak, ale na te bzdety dla nauczycieli głupio było mi nie dać. Inna sprawa, że klasa wymyśliła sobie, że kupi wychowawczyni pobyt w SPA i drogi zegarek, czyli od osoby wymagali 200 zł. Tu już otwarcie powiedziałam, że ich chyba #!$%@?ło i że jeśli chcą to niech wezmą z klasowych, które i tak zostały i za mnie założą, bo nie może jeszcze księdzu rower kupimy xD Na początku były
@Kondono: u nas nie dalo sie wejsc do lazienki po wszyscy jarali szlugi .1000 chłopa, gorąco. I co pozamykane xd. Pamietam po protesatach otworzyli to 200-300 osob na przerwach szlo do zabki albo spozywczaka xd
@cross7676 Wiesz co, no dla mnie to już była przesada. Rozumiem kwiaty, ale żeby sponsorować wychowawczyni, której nawet nie lubiłam wyjazd na weekend i zegarek to już komuś się chyba w głowie powaliło. Nie dość, że dałam te 100 zł na opłaty ogólne i reszta klasy poza studniówką też, to daje 3k zł na czysto, to jeszcze mam ekstra płacić. Nie wiem, moi rodzice nie zarabiali 6k, a nawet gdyby to nie