Wpis z mikrobloga

Kupiłem spodnie Levis'a, w kolorze czarnym. Gorszych jeansów nie miałem, po 3 praniach wytarte jak szmaty, rozbiły się na rozmiar większe, kolor w bardziej narażonych na znoszenie miejscach typu kieszenie, dół nogawek czy przeszycie przy zamku miejscach zrobił się już ciemnozielony. Na szczęście dalem za to tylko 220 zł, ale szczerze współczuje ludziom, którzy płacą ceny sklepowe w wysokości 350-400 zł, gdzie za tyle można kupić na wyprzedaży jeansy Diesel wytrzymujące dobre 2-3 lata regularnej eksploatacji.
#levis #ubierajsiezwykopem #modameska
  • 13
@Bardamu: Problemem jest to, że szyją na całym świecie i można trafić ten sam model w tym samym kolorze, który przetrwa lata i niby takie same, które przeżyją sezon. Trzeba też zwracać uwagę na mięsistość materiału, ja np. nie kupuję już od wielu lat cienkich jeansów i jak chcę bardziej przewiewne spodnie to kupuję chinosy.
Co do Levisa, to jestem wielkim fanem 501, na żadną parę nigdy nie narzekałem. Ale rozumiem,
LuckyLuq - @Bardamu: Problemem jest to, że szyją na całym świecie i można trafić ten ...

źródło: comment_8213dMWOwlWjT8qi6plqcrKIrl2HdXGp.jpg

Pobierz