Wpis z mikrobloga

Na moje oko #!$%@? Was nie jego zachowanie ale luźny styl życia.

Jet spasiony ale ma chudą blondynę do dupczenia. Więc należy go #!$%@?ć. (A wykopków to zazwyczaj najbardziej boli, #przegryw)

Ma sporo kasy, odbił się po rozwodzie. Więc należy go #!$%@?ć że wydaje kasę na pierdoły.

Lubi takie żarcie a nie inne, stać je na nie. Bo nie każdego stać aby co 2 dni jeść w restauracjach. #!$%@? się do jego diety xD

Pojechał ze znajomymi na ukrainę na offroad? Trzeba #!$%@?ć że to nie tak, tamto nie tak, sramto nie tak. Ile razy Wy byliście na takim wypadzie że komentujecie? Oczywiście teraz odezwie się że KAŻDY po setkę razy, a tak serio to ostatnie wasze osiągnięcia to zdanie egzaminu gimnazjalnego lub usłyszenie wyraźnie co na maturze z Angla leciało z radia xD

WYKOP, Banda debili #!$%@?.

No #!$%@? ludzie. Po prostu oglądajcie a nie sączcie piany z pyska że ktoś ma lepiej od Was.

#mocnyvlog
  • 76
@corbin: Oh nie ma jak brak argumentów <3

¯_(ツ)_/¯

Nie wiesz jak odpowiedzieć, więc najlepiej atakować (σ ͜ʖσ)

Najlepszą defensywą, jest atak ()
@Qontrol:

szafa nagrywa vlogi od 2+ lat na wykopie duzo ludzi go oglada i propsuje

szafa zaczyna januszowac i robi sie hejt

sugerowanie ze hejt na szafe zaczal sie teraz bo mu sie POWODZI
luźny styl życia


@Qontrol: ostatnio mi wpadla w oko gdzies taka definicja typowego janusza - janusz to taki typ, ktory tak naprawde gowno widzial, ale jest we wszystkim ekspertem i wydaje mu sie, ze jego punkt widzenia jest jedynym wlasciwym, a wszyscy co sie z nim nie zgadzaja bo np maja wieksza wiedze/doswiadczenie to hejterzy. Drzuc do tego gruba szczypte hamstwa i buractwa i otrzymasz wypisz wymaluj naszego grubasvloga.

Ciekawi mnie
@Zenit_b Jeszcze brakuje Ci kilka lat do uczenia się jeździć. Więc szybko mnie nie spotkasz.

I nie wmowisz mi że nauka jazdy nie jest po to aby zdać egzamin. A coroczne zaostrzanie przepisów i celowe uwalanie za byle co, nie jest tylko po to aby nabijac kieszeń państwa.

Nie jedna dyskusja była na ten temat na wykopie. I jeszcze kiedyś Cie zawołam do takiej.

Na nauce jazdy nie nauczysz się jeździć. Nikt
Opisujesz wykopków?


@Qontrol: niskich lotow ten twoj atak, a jeszcze nizszych obrona. No ale dobrze przynajmniej, ze identyfikujesz sie jako wykopek. Nic gorszego niz zycie w zaklamaniu.
@Qontrol
1. kłamstwo w sprawie zajęcia jakie wykonuje i ile lat ma,
2. kłamstwo, że na YT zarabia grosze,
3. kłamstwo, że "atlas dla mamusi",
4. notoryczne kłamstwa z FFD,
5. kłamstwo, że wszystkie jego interesiki są na mamę bo nigdy nie miał czasu się tym zająć (LOL),
6. kłamstwo z tym skupem złomu, że to nie reklama,
7. płacą mu za zachwalanie lokali (sam twierdzi, że to jego niezależna opinia),
8.
@Qontrol: mnie nie obchodza ludzie tylko temat na ktory dyskutuja. A temat ten jest soczysty. I gdyby nie zaklamanie grubasa i brak jakiegokolwiek dystansu do siebie samego to ten tag by nie mial prawa bytu.
@megastulejka Ale co ma to co napisałeś. Do tego że należy się #!$%@?ć o wysokość lotu drona. O zupki chińskie. O to ze pierdnął z taką częstotliwością a nie inną? Bo to mnie właśnie #!$%@? w tym tagu. #!$%@? się byle gówna a argumentujecie to zupełnie czym innym.