Wpis z mikrobloga

Na moje oko #!$%@? Was nie jego zachowanie ale luźny styl życia.

Jet spasiony ale ma chudą blondynę do dupczenia. Więc należy go #!$%@?ć. (A wykopków to zazwyczaj najbardziej boli, #przegryw)

Ma sporo kasy, odbił się po rozwodzie. Więc należy go #!$%@?ć że wydaje kasę na pierdoły.

Lubi takie żarcie a nie inne, stać je na nie. Bo nie każdego stać aby co 2 dni jeść w restauracjach. #!$%@? się do jego diety xD

Pojechał ze znajomymi na ukrainę na offroad? Trzeba #!$%@?ć że to nie tak, tamto nie tak, sramto nie tak. Ile razy Wy byliście na takim wypadzie że komentujecie? Oczywiście teraz odezwie się że KAŻDY po setkę razy, a tak serio to ostatnie wasze osiągnięcia to zdanie egzaminu gimnazjalnego lub usłyszenie wyraźnie co na maturze z Angla leciało z radia xD

WYKOP, Banda debili #!$%@?.

No #!$%@? ludzie. Po prostu oglądajcie a nie sączcie piany z pyska że ktoś ma lepiej od Was.

#mocnyvlog
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol: jeżdżę już 2 lata, staram się jeździć tak jakbym był na egzaminie za każdym razem, uważam na oznakowanie poziome, stosuję się pedantycznie do oznakowania pionowego ( zatrzymuję sie na strzałce, oraz na znaku stop, zwróć uwagę na to, że stosunkowo nie wiele osób tak robi) jeżeli chodzi o młodego kierowce to uważam, że nic tak nie uczy pokory na drodze jak pedantyczne trzymanie się zasad, które poznałeś na kursie,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Nauczyli Cie na tym egzaminie że jedziesz 40 i nagle wpadasz w poślizg. I jak z niego wyjść? Czy tylko aby nie dostać mandatu za przekroczenie prędkości o 10km i nie zapiete pasy?

Najwięcej wypadków w Eu nie mamy z powodu nie znajomości jak czytać znak stop. Tylko ze złej infrastruktury oraz nie uczenia tego co ważne.

2 lata to dopiero możesz zielony listek ściągnąć z szyby a pouczasz innych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b I w sumie przyznałes mi rację. Parking, biedra, śnieg, #!$%@? felga o kraweznik. Dlaczego mamy się najważniejszych rzeczy uczyć sami? Poza tym. Skoro tak przestrzegasz przepisów. Co stóp to stóp. Co 50 to 50.

To dlaczego nielegalnie driftujesz starą astre na ręcznym na parkingu pod sklepem? Sam mi to właśnie poleciłeś.
  • Odpowiedz
@Qontrol: ziom nikogo nie staram się pouczać, typ do którego postu odpowiadalem zapytał się o rady dla osoby która właśnie zdała egzamin, to napisalem żeby jeździł tak jak na egzaminie. nie wiem czemu okazuje się że odpowiedziałem tobie, no ale ok. też uważam, że nie wszystko co jest niezbędne aby bezpiecznie poruszać sie po drodze jest zawarte w szkoleniu ale naprawdę duża część jeżeli naprawdę przysiądziesz do tego i się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Aha xD Parking prywatny ale nie twój. Z kilkoma autami które nie należą do Ciebie. Co nie zmienia faktu że jak sobie podriftujesz na takim parkingu a policja Cie wyczai to się zesrasz płacąc mandat i dostając punkty karne.

Chciałbym widzieć twoje tłumaczenie. Panie policjancie ale to prywatny parking. A należy o do Pana i ma pozwolenie na latanie bokiem na ręcznym? No nie. No właśnie. Złamanie przepisów. A tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Wykop bawi wykop uczy. Nie, nie mozesz lecieć na ręcznym na byle parkingu z Tesco czy z biedry. Lecąc Twoim tokiem myślenia. Zaparkuje sobie na miejscu na niepełnosprawnych. To prywatny parking więc jedynie Jeroni Martens czy jak nazywa się właściciel biedry może mi wystawić mandat a nie wy, #!$%@? drogówko xD
  • Odpowiedz
@Qontrol: Art. 98. Kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innych osób, lub nie stosuje się do przepisów regulujących korzystanie z dróg wewnętrznych lub innych miejsc dostępnych dla ruchu pojazdów podlega karze grzywny albo karze nagany.

widełki 20 zł - 500zł brak punktów karnych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Ale właśnie potwierdziłes to co napisałem. Lecąc za ręcznym poza drogą publiczną zachowujesz właściwą ostrożność?

Czytaj co piszesz synek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Typowy wykopek. Ja się stosuje do WSZYSTKICH przepisów. No chyba że zinterpretuje je sobie po swojemu, wtedy nie xD Ale jestem genialnym kierowca bo nielegalnie uczę się tego czego powinno mnie państwo nauczyć. Ale zawsze jak 50 to 50 a stop to stop.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Szczerze? Pisałem już ze chyba że Ci o punkty chodzi ale skasowałem bo wydało mi się to za głupie. Ale jednak. Ale co 50 to 50 co stop to stop. Ale na ręcznym sobie polatam między autami na nie moim terenie a czymś poza drogą publiczną. To już spoko.
  • Odpowiedz
@Qontrol: w nocy pojechac na parking biedry, idź pan w #!$%@? gorzej niż z psem idzie ta rozmowa. tak wykazałeś moją niekonsekwencje że podczas jazdy na drogach publicznych trzymam się twardo wszelakich zasad, a zjeżdżając po nocy na prywatny parking biedry po zamknięciu jak nikogo nie ma to aby zobaczyć jak auto wpada i wyprowadza się je z poślizgu czasem mi się zdarzyło. Moim zdaniem lepiej niż kopcenie kapora na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Co nie zmienia faktu. Ze w dzień stosujesz się do przepisów a w nocy je lamiesz i jeszcze się do tego przyznałes. Tu gadasz że należy bezwzględnie przestrzegać zasad. Jednocześnie je łamiąc.
  • Odpowiedz
@Qontrol: dobra zaczynamy, rozkładając panu na czynniki pierwsze przepis który przytoczyłem:
Art. 98. Kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innych osób, lub nie stosuje się do przepisów regulujących korzystanie z dróg wewnętrznych lub innych miejsc dostępnych dla ruchu pojazdów podlega karze grzywny albo karze nagany.

o 2 w nocy na pustym parkingu jeżeli nie ma żywej duszy wokół to nie łamie przepisów,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Juz raz się powolywales na nich a potem powiedziałeś że jednak nie miałeś racji ale miałeś rację że punktów nie dostaniesz.

Jeszcze nie jeden mandat przed Tobą. Szerokości :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Dwa, jeden za przekroczenie prędkości o 10km około 7 lat temu. Zdjęcie z fotoradaru w koszu na śmieci. Drugi tydzień temu za brak pasów. Na mojej bocznej drodze jadąc 400m do sklepu dalej a oni stali schowani w krzakach i mieli łapanke na byle gowno. Na mojej drodze bez pasów mógłbym najwyżej jakiegoś kota rozjechac xD 4 auta na godzinę.

Tak. Daje Ci argumenty aby mnie #!$%@? że co 50
  • Odpowiedz