Wpis z mikrobloga

Na moje oko #!$%@? Was nie jego zachowanie ale luźny styl życia.

Jet spasiony ale ma chudą blondynę do dupczenia. Więc należy go #!$%@?ć. (A wykopków to zazwyczaj najbardziej boli, #przegryw)

Ma sporo kasy, odbił się po rozwodzie. Więc należy go #!$%@?ć że wydaje kasę na pierdoły.

Lubi takie żarcie a nie inne, stać je na nie. Bo nie każdego stać aby co 2 dni jeść w restauracjach. #!$%@? się do jego diety xD

Pojechał ze znajomymi na ukrainę na offroad? Trzeba #!$%@?ć że to nie tak, tamto nie tak, sramto nie tak. Ile razy Wy byliście na takim wypadzie że komentujecie? Oczywiście teraz odezwie się że KAŻDY po setkę razy, a tak serio to ostatnie wasze osiągnięcia to zdanie egzaminu gimnazjalnego lub usłyszenie wyraźnie co na maturze z Angla leciało z radia xD

WYKOP, Banda debili #!$%@?.

No #!$%@? ludzie. Po prostu oglądajcie a nie sączcie piany z pyska że ktoś ma lepiej od Was.

#mocnyvlog
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Zenit_b Ktoś tu o piwie mówił? Było badanie alkomatem. 0.0.

Jak byś poczytal cały mój wpis do którego się dowalasz. To doczytal byś że to luźne przemyślenie wracając z pracy. Poczytaj całość a nie szalej bo Cie #!$%@? że nie masz racji xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b #!$%@?. A jak wracam z roboty autem i pomyślę o locie w kosmos lub splodzeniu dziecka. Ewentualnie jakieś sado maso to należy mnie zamknąć za kratkami xD

Jesteś jak ten co mi napisał że szkoda że nie wylecialem przez przednia szybę i się nie zabiłem bo pasów nie miałem xD

Jak już pisałem wcześniej. Wykop i ludzie tu siedzący wszystko wiedzący.

Idz w dzień być batmanem pouczającym innych a w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b PS. Skoro w dyskusji o jednym. Musisz wejść na czyjś profil i szukać na niego haków. To wiadomo że ciśnienie już masz 190 na 100 i musisz się do czegoś #!$%@? żeby uznać że masz rację xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b To poczytaj mój opis który mam dłużej niż Ty prawko :* Ja swój pierwszy mandat dostałem po 3ch latach. Ty masz prawko 2 i uważasz się za Hołowczyca. A czekaj... On też ostatnio prawko stracił xD Tylko dzięki luce w prawie.
  • Odpowiedz
@Qontrol: chodzi o to ze ulancowi sie powodzi od poczatku krecenia vlogow i jakby o to chodzilo to by juz dawno byl hejtowany. Takie #!$%@? > a nie lubicie go bo mu sie powodzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zenit_b Walisz konia do tego że zawsze przestrzegasz przepisów. Potem sam dajesz paragraf który mówi że jednak ich nie przestrzegasz a potem jak się polapales to próba nie udolnego tłumaczenia się i gadka że masz prawko 2 lata i jesteś lepszym kierowca od kogoś kto ma prawko 10 lat i nie zapial pasów xD 2 lata to ty synek się dopiero uczysz. Kończysz powoli bo za chwilę muszę po moją jechać.
  • Odpowiedz
@4kroki przecież kilka razy gadał że nie trzyma się ffd, sam lubię tu popisać ale serio...zleciała się banda gimbow. Nawet nie oglądacie i nie słuchacie tego co gada ulaniec. Tffu, wykopki wszystko obrzydza. Było fajnie witać ekspertów od... Komentować z dystansem a teraz ściek.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Wszystko co napisałeś sprowadza się do kasy (każdy z Twoich argumentów). Skoro patrzysz na ludzi przez pryzmat kasy to Ci gratuluję i nie ma sensu z Tobą dyskutować.
  • Odpowiedz