Wpis z mikrobloga

Dziękuję pan #cke za cudne matury xD
Najlepsze liceum w powiecie, złota tarcza Perspektyw, najwyższa średnia klasy, najwyższy próg w historii szkoły.
Ludzie z klas Mat-XXX wychodzili z płaczem z sal.
Miałem nadzieję na dostanie się do Warszawy na PW, aktualnie nie wiem, czy napisałem na tyle dobrze, że mnie przyjmą w Łodzi xD
Nie chcę nawet myśleć, co się będzie #!$%@?ć na informatyce, gdzie średnio raz na rok muszą zrobić zadanie, którego nie da się rozwiązać albo inne cyrki.
A fizyka w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mogłem oglądać Eurowizję (,)
#matura
  • 132
  • Odpowiedz
@czikapu Do matury z informatyki, jeśli chodzi o drugą część, wystarczy przerobić zbiór zadań od CKE, arkusze z poprzednich lat i nic Cię już nie zaskoczy. Schemat się powtarza. Z pierwszą częścią jest już trochę gorzej, ale za nią i tak jest niewiele punktów.
  • Odpowiedz
@czikapu Jeżeli serio nie zabrałeś się za to wcześniej na poważnie to teraz polecam Ci się skupić na zadaniach z arkusza kalkulacyjnego i bazy danych, bo to chyba najłatwiej i najszybciej można ogarnąć, a są punktowane mniej więcej tak jak programowanie. Pierwszą część bym sobie odpuścił, bo jak #!$%@?ą to nawet 999 przerobionych zadań Ci nie pomoże :D
  • Odpowiedz