Wpis z mikrobloga

Dziękuję pan #cke za cudne matury xD
Najlepsze liceum w powiecie, złota tarcza Perspektyw, najwyższa średnia klasy, najwyższy próg w historii szkoły.
Ludzie z klas Mat-XXX wychodzili z płaczem z sal.
Miałem nadzieję na dostanie się do Warszawy na PW, aktualnie nie wiem, czy napisałem na tyle dobrze, że mnie przyjmą w Łodzi xD
Nie chcę nawet myśleć, co się będzie #!$%@?ć na informatyce, gdzie średnio raz na rok muszą zrobić zadanie, którego nie da się rozwiązać albo inne cyrki.
A fizyka w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mogłem oglądać Eurowizję (,)
#matura
  • 132
  • Odpowiedz
@czikapu: 1) Im trudniejsza matura tym więcej ludzi oblało, tym łatwiej będzie się dostać.
2) Bez spiny, są jeszcze wieczorowe i zaoczne - tam zazwyczaj wystarczy zanieść papiery i płacić piniondz
  • Odpowiedz
@czikapu lol xD
Ja tam na informatykę idę po jakieś 15/20% xD
Bawić się w jakiekolwiek programowanie, etc. zacząłem 3 miesiące temu, wtedy też tam jakoś bardziej się w to wciągnąłem, ale i tak zbytnio nie robiłem, bo bardziej skupiłem się na matmie.
#!$%@? jajca xD
  • Odpowiedz
1) Im trudniejsza matura tym więcej ludzi oblało, tym łatwiej będzie się dostać.


@caslin: Tym więcej osób z poprzednich roczników się wbije na twoje miejsce patrz: Medycyna XD
  • Odpowiedz
@czikapu: No medycyna to zupełnie inna kategoria, bo tam ludzie potrafią kilka lat poprawiać maturę by się dostać. Ale z doświadczenia moich znajomych z uczelni wiem że jak ktoś już się nie dostanie na wymarzone i pójdzie na jakieś podobne, to szkoda mu tracić rok i raczej zostaje gdzie jest, najwyżej na II stopniu się zmienia
  • Odpowiedz
@czikapu: no i co plączesz?. jeśli była taka #!$%@? to innym też poszła słabo, a skoro tak To twój "slaby wynik" na tle innych wyników może okazać się bardzo dobry.
  • Odpowiedz
  • 11
@hirud Napisałem że jeśli w P R E S T I Ż O W Y M LICEUM dzieje się coś takiego to znaczy że w mniej P R E S T I Ż O W Y C H szkołach jest #!$%@? do kwadratu
  • Odpowiedz