Wpis z mikrobloga

Mircy, pijcie ze mno kompot!
Dowiedziałem się, że bank przyznał mi dług na mieszkanie!

Wieczorem jak będę jeszcze żył, bo prawie nie spałem zrobię małe rozdajo, ale do rzeczy.

Kompletnie nie mam pomysłu na mieszkanie. Może ktoś zechciałby mi pomóc - oczywiście mimo jak na polaka przystało to janusz ze mnie słaby - ale nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie oczekuję prezentacji w 3D i innych wodotrysków, ale jakby ktoś pomógł podrzucić pomysł na łazienkę, kuchnie, salon i ogólnie kolorystykę oraz układ mebli w całości

Teraz czego jesteśmy pewni:
-Nie chcemy standardowej na dzisiejsze czasy białej kuchni w połysku,
-Podoba nam się styl skandynawski,
-Mamy na oku takie panele w całym mieszkaniu poza łazienką, ale nie jesteśmy do tego przywiązani, więc możemy się dostosować, ale żeby było podobnem
-W łazience chcielibyśmy wannę, pewnie pod zabudowę, duża nie wejdzie, ale zawsze jakaś,
-Nasza sypialnia to 1.12, chcielibyśmy łóżko, minimum 160, obecnie śpimy na kanapie 120 więc 160-180 będzie okej.

W drugim pokoju będzie duże biurko i inne, ale to już mniejsza póki co, najważniejsza będzie otwarta kuchnia z salonem, zdjęcia mieszkania od środka dostępne są tutaj innych nie mam póki co.

Osoba chętna może się odezwać na PW lub w komentarzu w celu ustalenia całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#aranzacjawnetrz #projektowanie #projekt #budujzwykopem #remontujzwykopem
KornixPL - Mircy, pijcie ze mno kompot! 
Dowiedziałem się, że bank przyznał mi dług ...

źródło: comment_TE5tQzPTuXFy4zJlQ4q1Q33ZRV6xtexY.jpg

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
@KornixPL: przede wszystkim dej jakieś wymiary tych pomieszczeń.
Czy są tam ściany nośne, czy same działowe?
Bez przesady z tym tragicznym układem, prawie każde mieszkanie można fajnie zrobić, kwestia wyobraźni i pieniędzy. Prawie każdy styl można dopasować do danego mieszkania, byle było spójnie. Można też mieszać style itd itp, przy materiałach i technologiach dzisiaj stosowanych naprawdę można niemal wszystko zrobić.
  • Odpowiedz
@mariusz5891: A coś ty, to prywatnie, przez jej biuro projektowe, w TV całość pokrywa TVN czy dla kogo ona tam pracuje.

@HHHHHH: I nikt nie przejmie budynku w którym mam mieszkanie i nie podniesie mi czynszu o 500 zł bo tak.

@jmwaj: Wieruszów, do wrocławia ~100 km.
  • Odpowiedz
@mariusz5891: Jestem, w mailu pisała, ze to sam projekt. Ale jakby nie patrzeć to chyba najpopularniejsze biuro projektowe w polsce. No i projekt robią błyskawicznie, co mnie trochę niepokoi, ale cóż. Jakbym kupował chatę za 2 mln to bym te 27k przełknął ze spokojem byle mieć ładnie urządzone.

@jmwaj: Dzięki.

@Kotlet-Schabowy: Mam tylko powierzchnie danych pomieszczeń.
KornixPL - @mariusz5891: Jestem, w mailu pisała, ze to sam projekt. Ale jakby nie pat...

źródło: comment_NgOmjZ10VBamVzsuC3dtXzXjtayQpwbr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KornixPL: ogarnij sobie Sweet Home albo Pro100 żeby widzieć wymiary. I deccoria.pl twoim domem. Ladne wnętrza są też na learningfromhollywood i na sonder.com warto obczajac inspiracje
  • Odpowiedz
@ElCidX: W sumie i tak ciemne mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krysc4d: Mdm mnie nie dotyczy, brak środków - ale na 500+ i inne patorozdawnictwo jest.
Znajoma jak kupowała mieszkanie to dostała 10 tys dopłaty za 300k kredytu - miasto wrocław
  • Odpowiedz