Wpis z mikrobloga

@BonerM: Powodzenia, ja na "stałę" do Szkocji wyjechałen na początku sierpnia prawie 4 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po roku przeprowadzka do NL i uż prawie 3 rok tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
  • Odpowiedz
pierwszy tydzień mieszkałem w hostelu z jakimiś chinczykami, znalazłem pokoj, zapisałem się po NIN i znalazłem pracę na czarno, po wizycie w sprawie ninu załapałem się do pracy przez agencje, w tym czasie zrobiłem papiery żebym mógł na budowy chodzić i jakoś poszło, później uciekłem z Londynu na prowincje bo życie było tańsze a wypłata taką samą.

Posiedzialem w UK chwilę, zarobiłem to co chciałem, wróciłem do Polski, znalazłem dobrą pracę, pieniądze
  • Odpowiedz
@michalinka123: Ty piszesz, że nieudacznikiem są emigranci (gówno wiesz z jakiego powodu typ emigruje bo nie wszyscy emigrują za pieniędzmi) to ja piszę, że ty jesteś nieudacznikiem zarabiając w warszawie 8 tys co jest nie oszukujmy się wcale nie taką dobrą pensją jak na stolicę. Ja za 8 to bym nawet fajki do nurkowania nie założył więc z czym do ludzi. No i chwalenie się sukcesami chłopaka sama mając średnie
  • Odpowiedz
@michalinka123: Ja zarabiam nieco więcej, niż ty bądź twój chłopak, tak dla jasności.. a jakoś nie mam potrzeby gardzenia innymi ludźmi, ponieważ zarabiam kilka średnich miesięcznie, moje pytanie jakie masz stanowisko w PWC? bo mam wrażenie, że twój status społeczny jest dość śmieciowy..
  • Odpowiedz
@michalinka123: mgmt, Big data, transfery technologii na poziomie korporacyjnym i to tylko ktw, plus 1 week w miesiącu na 5 dni w Paryżu(centrala), ciebie nie trzeba obrażać, sama się podpisujesz osobowością, która się spuszcza nad śmiesznymi pieniędzmi, przykre ale to jest domena ludzi niedowartościowanych społecznie, na śmiesznych stanowiskach po śmiesznych studiach.
  • Odpowiedz