Wpis z mikrobloga

I tak się, proszę Państwa, rozmawia z dziewczynkami (mentalnie), którym się wydaje, że tipsy zastąpią im mózg, betabankomat życie, a kompleksy znikną, kiedy pojeździ się po innych. Nazwałbym ją inaczej, ale moderacja, sami rozumiecie. Polecam się na przyszłość.

@BonerM - powodzenia, trzymam kciuki! Niech Ci się wiedzie i obyś jak najmniej opalonych inżynierów i lekarzy miał w swoich okolicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Max_Rockatansky ja zarabiam całkiem dobrze. Około 8.000 netto. Nie jest to szczyt marzeń ale jak widzisz nie muszę emigrować. Mam w warszawie mieszkanie które wynajmuje studentom. (Moje nie chłopaka) Mam swojego Chada który ma praktykę w Gdyni i wyciąga z tego też dobre pieniądze. Mieszkamy w willi w najdroższej dzielnicy polski.


Pisałeś coś?

@michalinka123: hahahaha
  • Odpowiedz
@michalinka123: Just LMAO @ "mam swojego Chada" Prawdziwych Chadow w Polsce jest jak na lekarstwo -- może 1% polskich facetow spelnia kryteria. Twój "Chad" zapewne jest jakims prowincjonalnym burako-cebulako-pantoflem, który wygląda jak Borys Szyc lub jakis spedalony hipster-laluś.

Chad to kwadratowa szczeka, minimum 183cm wzrostu, proporcje i 12% lub mniej bodyfat, geste wlosy chyba że ma gębe jak Ljungberg, postura, charyzma, opanowanie, zero kompleksów (i tu wiekszosc Polaków niestety legnie)
  • Odpowiedz
Chad to kwadratowa szczeka, minimum 183cm wzrostu, proporcje i 12% lub mniej bodyfat, geste wlosy chyba że ma gębe jak Ljungberg, postura, charyzma, opanowanie, zero kompleksów (i tu wiekszosc Polaków niestety legnie) i 100% mentalnosc IDGAF wobec otoczenia i kobiet (i tu tez Polacy są w dupie ponieważ nagminnie stawiają kobiety na piedestale).


@Laconian: Mylisz się. CHAD to choroba afektywna dwubiegunowa i prawdopodobnie to jest jedyny temat, w którym ten
  • Odpowiedz