Wpis z mikrobloga

Przyszło do mnie zamówienie które złożyłem w niedzielę wieczorem. Zamówiłem koszulkę + spodenki marki #attiq

Wybór na tę konkretnie markę padł bo już mam spodenki i 2x koszulkę. Jestem bardzo zadowolony z rzeczy.
Jakość koszulki na zdjęciu jest bardzo dobra. W tej cenie, stacjonarnie nie znalazłem nic tak dobrze skrojonego oraz tak dobrej jakości materiału. Sylikonowy pasek jest "mięsisty", dokładnie taki sam jak w poprzednich koszulkach więc i tutaj na pewno się sprawdzi doskonale. Jakość szwów bez zarzutu.

Spodenki jak to spodenki. Materiał jest podobny to tego z jakich są uszyte Pearl iZumi Quest. jedyny minus jaki zauważyłem bez ich mierzenia to zakończenie nogawek - mogło by być zrobione szerokim, cienkim pasem a nie grubym zakończeniem.

Wkładka mięsista, średnio twarda. Po kilku dłuższych jazdach napiszę odczucia bo tutaj nie da się nic napisać bez testów.

Całość prezentuje się bardzo miło dla oka. Jesienią zrobię szczegółową recenzję jak się sprawdziły ubrania. Czy straciły kolory, jak ze szwami itp.

https://attiq.net/ora-power-series-koszulka-meska.html
https://attiq.net/spodenki-meskie-race-pro-bora.html

Link do galerii ze zdjęciami

#rower #szosa
Baczy - Przyszło do mnie zamówienie które złożyłem w niedzielę wieczorem. Zamówiłem k...

źródło: comment_vELG8r3dfpCZb1BVbde5Vy2LL3E7WBwc.jpg

Pobierz
  • 27
@Dwep: tak, posiadam spodenki Pearl iZumi. Tak jest całkowicie inna wkładka. Jest z zewnątrz gładka, w środku jest różna twardość gąbki. Dodatkowo jest bardzo elastyczna, miękka i praktycznie nie ma żadnej sztywności ale za to jest bardzo wygodna.

Ta z firmy Attiq zupełnie odwrotnie - dużo bardziej sztywna, wyprofilowana jak to jest widoczne na zdjęciu.
@dablju_: własnie dlatego ja nie brałem kompletu który jest dostępny w wersji z tą koszulką że względu na niższy model spodenek. Spodenki mierzyłem kilka minut temu i leżą wyśmienicie na dupsku. Nogawki okazały się wyć idealne na szerokości w ogóle nie upijają.

@Baczy:

Mam 179,5 cm wzrostu, w klacie 97, brzuchu na wysokości pępka 89 cm i rozmiar M leży idealnie..

Witam, mam podobne "parametry" i zamówiłem rozmiar koszulki "L". Myślisz że będzie za duża? Jak oceniasz swój rozmiar "M", jest mocno dopasowany?
pzdr