Wpis z mikrobloga

Zapowiadałem Wam coś zupełnie nowego i oto jest. Moje pierwsze w życiu zetknięcie z zachodnim komiksem.

Nie traktujcie tego jako recenzję, bo naprawdę, za mało mam jeszcze wiedzy na ten temat. Niemniej, kilka słów o samym Marvels napisałem, a wszystko przyprawiłem kilkom,a historyjkami z mojego życia :D

No i ogłaszam, że od dzisiaj, wtorki na Leniwcu należą do Marvela!

http://www.leniwiecpisze.pl/2018/05/marvels-poczatek/

#marvel #marvels #blog #komiks #komiksy
Pobierz szogu3 - Zapowiadałem Wam coś zupełnie nowego i oto jest. Moje pierwsze w życiu zetkn...
źródło: comment_WkDxZLHS1L0YtEW0PkH7GV2QCJNBnc4i.jpg
  • 3
@Minishcap: Podobało mi się ogromnie :D Zupełnie inna perspektywa patrzenia na bohaterów + dylematy moralne głównego bohatera, który do końca nie wie, czy jest za mocami czy przeciwko nim.

@szogu3 Dla mnie Marvels jest komiksem wyjątkowym, przy którym Kingdom Come się chowa. Empatia Kurta Busieka (autora) i jego miłość do continuty jest tak ogromna, że jedyne co mogę zrobić, to polecić jego Superman: Secret Identity i Astro City. Gość jest geniuszem, jednym z tych, których stawia się na podium.

Po przeczytaniu Marvels aż żal, że Marvel nie pozwala starzeć się swoim bohaterom. Jasne, fajnie jest mieć ich młodych i świeżych, ale