Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potrzeba porady od większego grona wszyskich co randkują, łowią, szukają i polują
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jakiś czas temu ok. 2-3 msc zacząłem spotykać się z dziewczyna, z która wcześniej raczej kontakt był sporadyczny.
Poszliśmy do kina. Jakieś czas później na herbatkę do niej. Trochę popisaliśmy i znów się spotkaliśmy na stand up. Na drugi dzień zaprosiła mnie do siebie, bo jej znajomi przychodzili i chciała, abym przyszedł. Wychodząc wcześniej, niż inni powidziała, że bardzo dziękuje za dziś, a ja odpowiedziałem, że za wczorajszy stand up.
Takie szybkie z jej strony „to do weekendu? Ja na to oczywiście ()”.
Oczywiście wszystko ładnie brzmi, ale problem jest taki, że każde spotkanie jest zawsze jakoś przełożone albo zapomniała o przyjeździe mamy, albo musi się dłużej pouczyć itp itd, ale zawsze jest tyko to ja muszę się odezwać.

Tu jest problem. Nie lubię być nachalny. Mija już półtora tygodnia od jej propozycji (przestawiła tamten weekend, bo mama i już się nie odzywa).
Fajna i mądra dziewczyna i szkoda by było zakończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Mireczki proszę o poradę! Pisać? Będę wtedy nachalny? Wyjdę na białego albo stujeke? Xd
#badoo #tinder #logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#randkujzwykopem nie wiem co jeszcze #gownowpis #pomocy i uj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem kiedyś podobną sytuacje. Dziewczyna po prostu ma zasade, że to facet powinien ją zdobywać. Wiem że to chore, ale takie laski są zazwyczaj i ładne i mają coś w głowie więc warto powalczyć. I nie mówię tutaj o takich co randkują z 10cioma w tym samym czasie. Zaufaj i powalcz -> dzieczyna starej daty.