Wpis z mikrobloga

Jakoś nikt nie poruszyl tego tematu, nad ranem na bitbay była mega promocja na kzc, trochę się zalapalem, mogłem z tego wyskoczyć zaraz po promocji, ale pomyślałem że poczekam bo to prawie jedyna krypto ktora nie miała ostatnio żadnej pompki, a ta dalej spada i spada. Uciekać z tego, czy co? Ktoś się orientuje czy to jeszcze wejdzie na jakąś giełdę czy tak będzie powoli umierać?

#kryptowaluty
  • 3
@Raccooncad1: kzc to wał grubymi nićmi szyty. Wiadomo to od dnia wprowadzenia tego shitu na BitBay. Będzie pompka albo i nie będzie. Tak czy siak chodzi o to, że giełda ma deal z jakimiś pajacami i chodzi o to by poprzez kzc wy..... bez mydełka chętnych do babrania się w tym gównie.
@SoulShredder: Dzięki, faktycznie z ucom się polaczylo, a tej drugiej nawet nie ma na coinmarket.. Nie za ciekawie to wygląda, nie mam straty to potrzymam jeszcze, to u ucom ma podobno jakieś cudowne plany na przyszłość, raczej w to nie wierzę ale nie mogę też uwierzyć że bitbay wrzucilby coin który spadnie właśnie w lini prostej. Wystarczy że przy tym vol podbija cenę za 5000 zł żeby mogli potem mówić że