Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie Mirki z #nurkowanie, chciałbym się z wami podzielić filmem z piątkowego nurka w jeziorze Tarnobrzeskim, bardzo polecam bazę nurkową przy jeziorze (balast gratis taka cebuladeals)
chętenie przyjmę krytykę i rady dot. nurkowania i montażu filmu.
zapraszam do dyskusji

tagi: #pletwonurkowanie #tarnobrzeg #przepraszamczytenloginjestwolnycontent
przepraszamczytenloginjestwolny - Witam wszystkie Mirki z #nurkowanie, chciałbym się ...
  • 11
@przepraszamczytenloginjestwolny:
mniej machaj rekami
po co trzymasz ten inflator cały czas? przecież zawsze jest w tym samym miejscu :)
7 minut zdecydowanie za długo. nikt nie wytrzyma oglądania całości :) ogranicz do max 2min najciekawszych rzeczy :)
staraj się z każdym nurkowaniem coś poprawiać i coś z niego wynosić :) ja wiem ze najprzyjemniej to sobie bezstresowo popływać, ale na koniec po przystanku możecie poćwiczyć zmianę automatów czy maski pod woda,
@przepraszamczytenloginjestwolny: jop - kumpel sie przesiadl na odkurzacz niedawno. Ja nie mam zbednych 30k wiec jeszcze nie ;)
Ten jego jest fajny pod tym wzgledem - Kiss Sidewinder - to jest reb sidemountowy i prawa butla ma normalny dlugi waz - wiec procedury OOG nie roznia sie od tych sidemountowych.
@przepraszamczytenloginjestwolny: nope - nie chce mi sie :) Glownie nagrywam jakies techniczne rzeczy - szczegoly konfiguracji itp - do uzytku wewnetrznego. Moze cos pokombinuje z nagraniami wyjazdowymi - chociaz nie podoba mi sie jak ten plugin zmienia kolory stalych elementow podczas zmiany ujec.
lukpep - @przepraszamczytenloginjestwolny: nope - nie chce mi sie :) Glownie nagrywam...