Wpis z mikrobloga

@corinarh: Well, moja mama ma 156 czyli nawet podobny wzrost do tej Pani ( 155cm) ja w wieku 16 lat mam 183 cm a ojciec nawet niższy od tego typa no 6'1,5 czyli 187. No w większości wzrost ma się po ojcu. Jeszcze mój wujek o dziwo ma 182 cm przy matce 162 a ojcu 163, ale prawdopodobnie odzieczył wzrost po dziadku, który miał, chyba z tego co babcia mówiła,
  • Odpowiedz
@OlgierdStopa: a trudno zrozumiem, że nie pije do tego? Tylko, że bycie karakanem w takiej sytuacji nie jest 100%? + można odziedziczyć po matce i mieć z 165cm jako facet
  • Odpowiedz
@corinarh Mój ojciec miał 185 cm (teraz się troszkę zbił i ma 183 :)) moja mama ma 172, ja 194, brat 185, a siostra 178, wszystko git czy zacząć szukać biologicznych rodziców? :)
  • Odpowiedz
@corinarh: mój tata ma 185 cm, mama 164 cm, brat 187 cm a ja 163 cm (,) i co mam zrobić? A wiem, że jestem córką mojego taty bo jestem dość podobna i mamy takie same stopy, dosłownie identyczne (tyle że tata rozm. 43 a ja 37)
  • Odpowiedz
Czy wy naprawdę uważacie że wzrost 175-177 to naprawdę tak nisko na chłopaka ????(ja tylko pytam), tym bardziej że sporo butów ma trochę wyższe podeszwy/podbicie więc wizualnie wychodzi Coś koło 180cm. Poza tym jak widzę tych wysokich, chudziutkich jak szczury, lysiejacych chłopaków to aż się płakać człowiekowi chce. A przy takim średnim wzroście to Budowa i ergonomia ciała lepsza, zdrowie- kolana nie siadają w wieku 40 lat itp.
  • Odpowiedz
@corinarh: ja mam takie wrażenie patrząc na ten portal, ze dla niektórych wzrost jest największym życiowym sukcesem lub porażka xD jak ja wam wszystkim współczuje ze dajecie j-----e a wzrost, jakie kto ma ciuchy itp. Po prostu jesteście przegrywamy, bo skupiacie się na innych ludziach by leczyć kompleksy.
  • Odpowiedz