Wpis z mikrobloga

Właśnie nie słyszałem o medgalu żadnych pozytywnych opinii, ale lepsze warunki na start, brak okresu próbnego i 200zł więcej niż w Chm, a przede wszystkim 2 zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale podejrzewam, że to z powodu małej liczby zamówień. W białymstoku chyba nie ma większego przedsiębiorstwo z pozytywnymi opiniami na gowork.pl xD, dzięki za pomoc :)
@michaello94 zdziwilbys sie przy podpisywaniu umowy ( ͡º ͜ʖ͡º) mało pracowników to fakt ale nie ze względu na ilość zamówień ale na pewną osobę w kierownictwie i samego prezesa. W ciągu roku zwolniło się 2/3 zakładu, a Ci nowi co przyszli do pracy to szybko odeszli. Poczytaj temat na forum, łatwo znajdziesz w google.
@michaello94 chm to też #!$%@?. Robiłem tam jakieś 9 miesięcy i załapałem się na grupowe zwolnienia dwa lata temu xD na dobre mi to wyszło bo teraz mam lepsza robotę za lepszy hajs w jeszcze luzniejszej atmosferze. No i nie jadę do pracy 14km przez centrum tylko mam 5 minut autem. U mnie szukają Ale z doświadczeniem. W chmie na wejściu masz bramki z wykrywanie metalu, na hali smród #!$%@? chlodziwa, maszyny
@michaello94 wysyłaj cv gdzie się da i list motywacyjny typu zawsze chciałem cnc itp. Ja się tak dostałem bez żadnego doświadczenia. A jak pokażesz że jesteś kumaty i Ci zależy to teraz wszędzie Cię wezmą. Jest deficyt operatorów nie mówiąc już o programistach. Licz się tylko z tym że na początek dostaniesz minimalną i w jednej firmie ciężko wyciągnąć lepszy hajs. Ale jak już coś umiesz to sobie idziesz gdzie indziej. Popatrz