Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Czy warto spotykać się z dziewczyną, z którą spotykam się od 3 tygodni i jeszcze ze sobą nie spaliśmy? Sytuacja wygląda następująco: oboje przed 30 stką, ona fajna, ma zainteresowania, dość mądrze gada, swoje zdanie też ma, ogólnie fajna z charakteru. Proponuje też sama spotkania i sama za siebie płaci. Co do moich poprzednich znajomości czy dziewczyn to do góra 4 randki bylismy już w łóżku, znajomości były to różne, raczej przelotne czasami był z tego jakiś związek. Z tą jest trochę inaczej. Przez ten czas spotkaliśmy się 7 razy, trochę bylismy oboje zajęci i brakowało nam czasu. ogólnie znajomośc rozwijała się dość dobrze, był dotyk, pocałunki ale nic więcej. Na 3 spotkaniu zaprosiłem ją do siebie ale odmówiła, ostatnio ją zaprosiłem i się zgodziła bo i myślałem, ze do czegoś dojdzie ale powiedziała nie. Trochę chyba źle zareagowałem bo się troche wkurzyłem (no bo ile można czekać?) i doszło między nami do dyskusji, nie żebyśmy na siebie krzyczeli, wszystko było kulturalnie ale widać była, ze jest zła i zdenerwowana.
Ogólnie padło z jej ust, że ona ze mną nie pójdzie jeszcze do łóżka bo chce mnie poznać i seks jest dla niej zbyt ważny żeby chodzić do łóżka z pierwszym lepszym mężczyzną - to dokładnie jej słowa. Że ona musi komuś zaufać, poznać i chce żeby w łóżku ktoś też dbał o jej potrzeby i chce żeby ta znajomość rozwijała się swoim tempem. Przeprosiłem, bo w sumie co innego mogłem zrobić w takiej sytuacji? To wszystko wydarzyło się 6 dni temu. Od tego czasu napisała do mnie dwa razy ale nie odpisałem bo już nie chciałem się z nią spotykać.
No i teraz mam problem. Z jednej strony zrobiła na mnie wrażenie tym że powiedziała nie i nie jest taka, ze chodzi z kazdym do łóżka ale z drugiej nie wiem ile musiałbym czekać z seksem. Mam mieszane uczucia, bo ona nie jest jakaś nieśmiała, wręcz przeciwnie, to osoba raczej zdecydowana, nie bojąca się mówić co sądzi, zdarzyło się, że poruszaliśmy podczas rozmowy temat seksu ale on dotyczył rzeczy takich ogólnych, nie zwiazanych z naszymi osobami.
Problemem jest też to, ze ja tak właściwie nie miałam w stosunku do niej jakiś konkretnych zamiarów, po prostu spodobała mi się i chciałem się z nią spotkac i iść do łóżka, ale najpierw było jedno spotkanie, póxniej kolejne, tak się spotykaliśmy że było już 5 a później 7. Ona chyba chce sie spotykać żeby zobaczyć czy może z tego coś być i ja powoli tez zaczynam tak myśleć. Jedni kumple mówią że to cnotka i żebym dał sobie spokój, inni przekonują żeby spróbować. A wiem, ze była 3 dłuższych związkach i 3 krótszych, więc dziewicą to ona raczej nie jest.
Dać jej szanse? Bo często o niej myślę, a minęło dopiero 6 dni, więc mógłbym jej powiedzieć, ze np byłem chory dlateo nie odpisywałem, więc jeszcze można to uratować.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 83
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: laska z 30 na karku i twoim zdaniem ma byc dziewica? z tamtymi facetami mogla spotykac sie po kilka miesiecy i isc z nimi do lozka. Jak juz miala kilku partnerow przed autorem posta to teraz musi dawac dupy juz na drugim spotkaniu ? XD lecz sie
  • Odpowiedz
@sil3nt: ale glupoty gadasz. kazdy czlowiek jest inny, dla jednego seks to normalna czynnosc i ma #!$%@?, czy stworzy zwiazek z osoba, z ktora w danym momencie sie umawia, a inny bedzie potrzebowal poznania sie i klarownej sytuacji. i nie ma tu roznicy czy ktos ma 20, 30 czy 40 na karku. moze pociaga ja autor wyznania, ale zwyczajnie miala juz sytuacje, gdzie poszla z kims za szybko do lozka i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepsze jest to, że spośród moralizatorów godnych królowej Wiktorii, jedyną osobą, która ma racje jest @sil3nt
Przykro mi opie, ale kolega ma racje. Jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, jesteś dla niej atrakcyjny - zarówno w sensie fizycznym, czysto seksualnym, jak i sensu stricte jako człowiek, potencjalna inwestycja w przyszłość/partner, to nie zwlekałaby z tym, zasłaniając się różnymi - tanimi tekstami. Takie typowe, shit testy, które oblałeś "nie jestem taka" ,
  • Odpowiedz
@kajtusS: Ok, możesz mieć własne zdanie. Są ludzie, którzy pójdą do łóżka z czystej, fizycznej przyjemności, a są tacy, co muszą mieć ślub. Ja w każdym razie nauczyłem się tego, że jeśli podobasz się kobiecie, to choćby nie ważne jak bardzo by była "nie taka", to szybko pęknie. To się po prostu dzieje i tyle. Dlatego już nie łykam tego typu bajeczek, ale jak ktoś chce sobie w to wierzyć, to
  • Odpowiedz
@sil3nt: no i tu tez sie z toba nie zgodze, jako kobieta. umawialam sie dluzszy czas z kilkoma mezczyznami, wszyscy byli przystojni, inteligentni, wysportowani i mi sie podobali, a jednak do lozka poszlam pierwszy raz z partnerem, z ktorym jestem do dzisiaj. nie kazda kobieta traci glowe jak zobaczy atrakcyjnego mezczyzne, jest wiele innych, o wiele wazniejszych cech, zwlaszcza dla kobiet. A po tym wyznaniu mozna wyczuc, ze laska sie kilka
  • Odpowiedz
@sil3nt: i krzywdzace jest stwierdzenie, ze jak kobieta nie jest dziewica i miala juz kilku partnerow, to teraz juz nie umie sie powstrzymac przed seksem i powinna 'dac' do 3 tygodni znajomosci. Sa kobiety, ktore maja swoj kodeks, szacunek do siebie, ktore sie nie chca rozdrabniac
  • Odpowiedz
@LR300: Odwrotna sytuacja, tzn. różowa chciałaby mu koniecznie dać niebieskiemu, a on by się z tym wstrzymywał, w końcu ona by z tego powodu strzeliła focha, on by do niej pisał, a ona by nie odpisywała? Brzmi to mało prawdopodobnie, jednak mężczyźni od kobiet różnią się nie tylko budową anatomiczną.
  • Odpowiedz
@glonstar: fakt, że napisała, nie jest jednoznaczny z zainteresowaniem. Między bajki należy włożyć takie rady, odnośnie odczytywania sygnałów, jak - bawi się włosami, pochyla ku Tobie. To o niczym nie świadczy.
Napisała, bo sprawdzała czy nadal ma go na wyciągnięcie łapy, czy gość sobie odpuścił.
  • Odpowiedz