Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj #blackpanther. Film przeciętny, jak większość o komiksowych bohaterach (jedyna z ostatnich produkcji, która mi się podobała to Thor: Ragnarok). Ale #!$%@? ludzie, serio? Poprawność polityczna? Film jest słaby, ale szukanie tu spisków i komentarze @rales jak to mówią o przyjmowaniu uchodźców. #!$%@? jeden taki tekst się pojawił w minutowej scenie xD i bardziej dotyczył dyskusji na ten temat, a nie jakichś z góry założonych dogmatów. Śmieszne jest to jak każdy na siłę szuka żeby się do czegoś #!$%@?ć, popadając w schizofrenię.
#film
  • 8
@Piesmen za jedno zdanie skrajnej prawej stronie #!$%@?ło.
Głównym motywem jest wibranium które będzie miało w przyszłej fazie uniwersum swoją istotną rolę, więc wypada wprowadzić komiks z Wakandą i Panterą do filmów, co nie?

no nie bo to wręcz spisek xd
@Piesmen: Tam chodziło jedynie o gloryfikację czarnych. Gdzie się nie obejrzysz to czarni i potrafili stworzyć cywilizację bez obecności białych. Nic więcej. Ale mi to serio nie przeszkadza. Skoro byli klienci, film się opłacił to czemu nie.

Problem polegał na czym innym. Teraz zróbmy film pt. Biały Wilk z cywilizacją czysto aryjską. Z pewnością będzie gorąco przyjęty, szczególnie przez krytykę. To jest tzw. pozytywna dyskryminacja.