Wpis z mikrobloga

Lojezu coz za dialog rodzinny dzisiaj mi sie wywiazal
-Hej dqdq1, wezmiemy Twojego dzieciora do kosciola, dziecko powinno poznawać inne punkty widzenia!
-Ok ale ja poxniej bede mogl waszym dzieciom przez godzine mowic o tym ze boga nie ma.
-(jaksmieszfejs)

xD
#bekazkatoli #ateizm #religia
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dqdq1: Oni chcieli zabrać twoje dzieci do kościoła by te mogły poznać dwa światy. Ty natomiast domagałeś się w zamian by dzieci twoich bliskich miały możliwość do rozmowy z zadeklarowanym ateistą.

Nie zgodzili się w obawie przed skrzywieniem swoich dzieci, ty natomiast gdy usłyszałeś ich propozycję zachowałeś się jak katol zamknięty na świat. Wiedziałeś że nie zgodzą się na rozmowę swoich dzieci z ateistą więc z uśmiechem na ustach uznałeś
  • Odpowiedz
@kuba560x: po prostu ich zatkało, nie wracalismydo sprawy xD i tak rozbawiło mnie to że inne spojrzenie na świat jest dobre ale tylko gdy to katolicy przedstawiają go drugiej osobie xD zdrugiej skłobiło do refleksji ile tej wiary jest umotywowane zwykłym strachem.
  • Odpowiedz
@dqdq1: A ile ateizmu umotywowanego jest zwykłym strachem? Jak ten strach musi być ogromny skoro zwykł przejaw tchórzostwa i cwaniactwa nagradzany jest przez 2000+ .

Zachowałeś się jak zwykł katol z tą różnicą że próbujesz wykreować się i swój ateizm za coś oświeceniowego.
Tak nie jest, a ludzie zamknięci na świat tak jak ty przyklaskują tobie.
  • Odpowiedz
ile ateizmu umotywowanego jest zwykłym strachem? Jak ten strach musi być ogromny skoro zwykł przejaw tchórzostwa i cwaniactwa nagradzany jest przez 2000+ .

@kuba560x: xD czym nagradzane było przez 2000 lat przyznanie sie do ateizmu? Stosem?
  • Odpowiedz