Wpis z mikrobloga

Myślistwo w Polsce powinno zostać zakazane, koła rozwiązane, broń odebrana (sorry #bron ale macie inne zezwolenia). Nie wzrusza mnie #!$%@? o regulacji populacji zwierząt i dbaniu o las. Od dbania są leśniczy. Regulacja? Sama przyroda się ureguluje, jeśli nie będą zostawiać ton żarcia w lasach na zimę. Później na wiosnę mamy wysyp zwierzaków, bo zamiast walczyć o przetrwanie zimą, to żrą podstawioną paszę. Czasem regulacja jest potrzebna, ale to do tego lepiej opłacić po 10 profesjonalnych łowców na województwo, z bronią usypiającą, a zwierzaka zabije weterynarz zastrzykiem. Lepsze to niż dopłacać kołom łowieckim.
Myśliwych można wykorzystać do innego celu, dać im wiatrówki i niech wyregulują gołębie.

#zwierzeta #zwierzaczki #myslistwo #mysliwi #niepopularnaopinia
  • 25
  • Odpowiedz
@arekdomek: Bo nawet jeśli tak myślisz - to wrzucanie tego tutaj, w takiej formie, z takimi obelgami nie ma na celu niczego innego niż wywołać kłótnię.
Co wyczerpuje definicję zarzutki a Ciebie plasuje w kategorii "troll" oraz "hipokryta". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Polinik: gdzie widzisz obelgi? To po prostu niepopularna opinia, ale jak każda opinia, ma swoje ziarno prawdy. Nie powiesz mi, że wrzucanie ton żarcia do lasu na zimę jest dobre.
  • Odpowiedz
@Polinik: jak to sobie tłumaczysz, jak oglądam np. ten film, to krew mi się gotuje, takiej kompilacji kretynów dawno nie widziałem i to jest Polska... sieją kulami gdzie popadnie
arekdomek - @Polinik: jak to sobie tłumaczysz, jak oglądam np. ten film, to krew mi s...
  • Odpowiedz
@arekdomek: Tłumaczę to siebie tak, że jesteś wyjątkowo nieudolnym trollem, że nawet jak Twoja zarzutka została zdemaskowana, wyśmiana i nikt jej nie łyknął -- dalej próbujesz ją ciągnąć i wzniecić kłótnię.
Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić, nie uczyli na kursie trollowania?
  • Odpowiedz
@Polinik: oczywiście, że próbuję wznieć kłótnię z januszami od dubeltówek, nie troluję, bo szczerze #!$%@? mnie to co robią, panoszą się po lasach i terenach prywatnych, chcecie polować, to kupcie sobie kilka hektarów, zróbcie ogrodzenie i hodujcie dziki, a od przestrzeni publicznej won
  • Odpowiedz
@arekdomek:
I co taka kłótnia da, trollu? Powymieniacie się obelgami, nikt zdania i opinii nie zmieni, celem kłótni będzie tylko i wyłącznie kłótnia a nie rozwiązanie pewnego sporu.
I Ty masz czelność pisać, że nie trollujesz...

I do jakich "nas" się teraz zwracasz z żądaniami co mamy robić, bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@arekdomek:
Aha, ale to musisz się bardziej postarać z tymi prowokacjami. Bo ta jest tak marna i tak bardzo ssie pałę, że jakoś nikt się nią nie zainteresował. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@arekdomek: Ale nie w kwestii polowań, tylko marnej, trollowej fuszerki. ¯\_(ツ)_/¯
Po prostu partacz z Ciebie, nawet takiej banalnej gównoburzy rozpętać nie dałeś rady.
  • Odpowiedz