Wpis z mikrobloga

@M558: Dla Realu ten mecz z Barcą i kolejny z Sevilla to najlepszy test przed finałem LM. Obie drużyny to ćwierćfinaliści. Z jednej storny walka o choć tochę zatarcie słabej ligi.
Barca chce pokazać, że zdominowała ligę totalnie w tym sezonie. Dodatkowo, wygrana z największym rywalem który ma swój najlepszy moment w europie w XX wieku też jest motywacją.
@M558: jeśli ich Zidane #!$%@? jak gnój po polu to cała ekscytacja brakiem szpaleru będzie śmieszna i każdy o niej zapomni, po za tym będzie pięknie widać kto na koniec sezonu jest silniejszy, mistrzostwo kraju wygląda blado przy trzeciej LM z rzędu Realu
@M558 No nie, jeśli Real przegra będzie tracił 18 punktów do Barcelony (rekord to -16), wtedy najprawdopodobniej Barcelona zakończy sezon ligowy bez porażki, Real może natomiast ja zatrzymać i nakręcić się przed finałem LM i zmniejszyć stratę

I ogólnie El Clasico to coś więcej niż mecz o 3 pkt
Jeżeli Barca wygra... Barca ma mistrza.

Jeżeli będzie remis... Barca ma mistrza.

Jeżeli Real wygra... Barca ma mistrza.

Nie rozumiem kompletnie ekscytacji tym meczem...

( ͡° ʖ̯ ͡°)


@M558: el clasico to cos wiecej niz punkty w lidze. to bezposredni pojedynek dwoch odwiecznych rywali, ktorzy lubia sobie co nieco udowodnic. tym bardziej teraz. real jest w finale ligi mistrzow, barca jest niepokonana w la lidze, pojedynek messi
@tomekwykopuje: też jesteś zdania tak jak pikej że krajowy dublet jest cenniejszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście że ma w dupie bo CR7 nie był wystawiany w wielu meczach ligowych, nawet jeśli to były ogórki to Real powinien szukać punktów jeśli uważał ligę za otwartą sprawę, ale Zidane rotował składem

@tomekwykopuje: dlaczego nie miałbym być pewny, zostały dwa ważne mecze do końca sezonu, na tym polega
@carver Ale ty głupoty piszesz, Real kompromitował się przegrywając kolejne pojedynki u siebie, Zidane rozpoczął rotację gdy było -15, więc kiedy miał ją niby uważać za otwarta sprawę, jeśli od początku sezonu przegrywali/remisowali kolejne mecze i nagle zrobiło się -10, już po kilku kolejkach zrezygnowali? Po prostu byli słabi w lidze.

Pokaż mi gdzie Pique powiedział, że krajowy dublet jest cenniejszy niż LM

Tak na wierzę, ale ty zakładasz że wszystko wygracie,
@tomekwykopuje: xD #!$%@? a co napisałem, że liga tonęła a Zidane uznał ją za mało istotną. Real był blisko odpadnięcia, no siema Liverpool też, na tym polega ten sport żeby strzelić więcej bramek od przeciwnika.

Te słowa padły z obozu katalońskiego, bo przecież to wymaga większej regularności xD, nie pamiętam czy na pewnood pique, nie chce mi się szukać, Kluivert ex grajek barcy nawet się z tego zaśmiał

I nie wszystko
@carver Jezu, ale ty tylko patrzysz na cyferki, Juventus nie grał źle w tym pierwszym meczu, a to że Ronaldo pokazał indywidualne umiejętności zmieniło cały obraz w meczu, do pierwszej bramki nie było dominującej drużyny, jeśli nie umiesz spojrzeć obiektywnie to masz problem. I ogólnie w sednie wypowiedzi chodziło o końcowy wynik, gdzie Real stracił tę przewagę.

No pokaż kto tak powiedział, bo jak na razie to coś wmawiasz, ale dokładnie to