Wpis z mikrobloga

@tallman: Bitcoin jest jedyną krypto całkowicie czystą ideologicznie. Nie powstał z chęci zysku, a z potrzeby zmiany świata finansów. Nie ma piramidalnej dystrybucji, nie ma żadnej centralnej władzy, ani żadnego centralnego zarządu, jest całkowicie otwarty, wymaga wspólnego konsensusu, nigdy nie cofnął historii transakcji, jest dokładnie tym, czym każde krypto być powinno (a zazwyczaj nie jest) - więc pewnie temu.
@tallman: Jaki ból dupy? Przecież jest odwrotnie, to shiciarze mają ból dupy o btc. Sprawdź, nawet jakiś mniej założył stronę www.bitcoinstop.pl

Ja nie mam bólu dot, mnie śmieszą po prostu te projekty, przecież to co się dzieje jest żałosne.

Wczytaj #iota mistrz marketingu standardowo oszukała swoich wielbicieli.

Tajny projekt Q, zapowiadany od dawna. To musi być coś wielkiego. Taki fame wokół tego kręcili że pracują nad czymś niesamowitym. Sprawdź sam.

CO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wczytaj #iota mistrz marketingu standardowo oszukała swoich wielbicieli.


Tajny projekt Q, zapowiadany od dawna. To musi być coś wielkiego. Taki fame wokół tego kręcili że pracują nad czymś niesamowitym. Sprawdź sam.

CO SIĘ OKAZAŁO? PROJEKT Q TO PO PROSTU SMART KONTRAKTY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: Jak się wypowiadasz na temat innych kryptowalut to warto żebyś miał jakąś wiedzę w temacie o którym mówisz. Swoje twierdzenie oparłeś