Wpis z mikrobloga

@DzikiNick: adopcja IOTA dopiero się zaczyna. Zobaczysz jak ruszą smartcontrakty. ICO będą powstawały na bazie IOTA. Ponieważ IOTA służy do zupełnie innych celów niż ETH. Po za tym te smarcontrakty będą bardzo szybkie. Skalowalność IOTA jest nieograniczona. Tym więcej transakcji tym cała sieć jest jeszcze bardziej błyskawiczna.
@DzikiNick: jesteś od dawna na Mirko? Czy założyłeś 3 tygodnie temu dopiero konto? Bo wiele osób tutaj jiest od dawna tylko loginy się zmieniają. Ja np jestem już dobre kilka lat. Tylko loginy zmieniały mi się i kilka razy kasowałem konto bo mnie Mirki #!$%@?ły: tzki Rybcia ( nie pamietam loginu - to taki dziadek ktory sprzedawał podrobione złoto na wsi ) i kilku innych :) słynne Mirkowe wojny xD
bo byłem #!$%@? na społeczność i postanowiłem że #!$%@? z wykopu bo siedzenie tu nie ma sensu ale po 2 tygodniach wróciłem


@DzikiNick: ja też zawsze wracam. Bo stwierdzam że żaden Mirek nie będzie mną rządził i że nie będę usuwał konta bo ktoś sobie tak życzy. Ponieważ wtedy byłbym tym przegranym.
nie mam na myśli ciebie jakby co


@DzikiNick: wiem spoko. Ja tam zawsze podchodzę do wykopu pół żartem pół serio. A jak tu na mnie najeżdżają to jeszcze bardziej się z tego śmieję i bawię się dobrze xD. Mnie to śmieszy jak ktoś tutaj się irytuje tak jak by mu miały zaraz uszy pęknąć ze złości xD