Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
ty, no nie wiem, bo chciałem się pochwalić, bo jest to portal mimo wszystko , uwaga, spolecznosciowy, bo platforma z której korzystamy nazywa się mikroblog i tak też z niej korzystam.


@qjava: A po #!$%@? chcesz sie chwalić? Co ci to da?
  • Odpowiedz
Mirek się chwali, że wspina się z młodym po górach a i tak znajdą się ludzie co się do tego przyczepią, bo mają kompleksy. Po co komentujecie skoro was to nie obchodzi. Z fartem.
  • Odpowiedz
@qjava: Zazdroszczę młodemu że ma tak zajebistego ojca. Nie każdy ma to szczęście.

Kiedyś weź go może na obóz survivalowy pod namioty, do lasu, nad wodę czy góry, ale to jak podrośnie na pierwszą męską rozmowę. To będzie najlepsza okazja aby dać mu, nie wiem, pierwszy nóż, jako atrybut męskości, albo i nawet pamiątka przekazywana z ojca na syna.
  • Odpowiedz