Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu xDDD. Nie warto utrzymywać i edukować lekarzy w Polsce, bo przecież Bóg każdego może wyleczyć xDDD. Najlepiej w ogóle odpuścić szpital i położyć się w domu na łóżko modląc się o wyzdrowienie, na pewno to coś da xDDD
#bekazkatoli #ateizm
  • 53
@MagnaPomerania: Poza tym przypadkiem wyżej, nie przypominam sobie bym komuś ubliżał (oczywiście chodzi mi o ubliżenia na linii katolik-ateista). Komentuję pod tym tagiem, bo taki został użyty - jeśli to będzie pod tagiem, gdzie "katole" będą zastąpieni "katolikami" nie sprawi mi to żadnego problemu. Nie pałam do katolików nienawiścią, na tyle by ich wyzywać, tak więc i tatuaż z propozycją @Puter odpada.
@Infrass: "Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu xDDD. Nie warto utrzymywać i edukować lekarzy w Polsce, bo przecież Bóg każdego może wyleczyć xDDD. Najlepiej w ogóle odpuścić szpital i położyć się w domu na łóżko modląc się o wyzdrowienie, na pewno to coś da xDDD
@wysuszony: serio byłeś kiedyś świadkiem takiego zdarzenia, czy to kolejna gimbo-anegdotka.
@QHiN: kura, stary, to samo możesz napisać o tym, kiedy osoba cierpiący, chorują a, lub umierająca poprosi kogoś o to, żeby ją podtrzymał za rękę. No co za debil, przecież od trzymania za rękę nie ozdrowieje, na hui takie cyrki?
Jak ktoś się będzie lepiej czuł że świadomością, że ileś tam osób się za nią modli, to kij ci
@QHiN żebyś ty jeszcze wiedział o co w tym w ogóle chodzi. Wątpię że to do ciebie dotrze, parząc na twoje innr wypowiedzi, ale sporbuje ci coś wytłumaczyć.

Prośba o modlitwę nie neguję współpracy z lekarzami i szpitalem, wręcz przeciwnie, ona ją zacieśnia. Dziewczyna napisała że jest w szpitalu pod opieką lekarzy i prosi o modlitwę, to znaczy że chciałaby (tak jak każdy normalny człowiek) żeby lekarze ja zbadali i żeby była
@QHiN: przesadzasz. Gorzej z autorem OC, który to ateista prawdziwy, co to on nigdy nie krytykuje religii czy instytucji (ale tylko katolickiej ofc, reszta to śmieszne sekty dla niego) w przeciwieństwie do gimboateuszy:)
@wysuszony: ta anegdotka jest powtarzana tysiące razy, a jedyne źródło jaki do niej istnieje, to tem śmieszny obrazek z 9gaga, albo reddita, od którego cała ta historyjka pochodzi. A gimbo, dlatego, że do takiego poziomu sprowadzanie wasz tani racjonalizm. Sorry mistrzu, ale parafrazując jeden z korwinizmów; w tagu #bekazkatoli mógłbym równie dobrze dyskutować z psem, taki tu jest niebywale wysoki poziom.