Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #borderline #depresja #rozowepaski #niebieskiepaski

Minęły 3 miesiące odkąd rozstałam się z niebieskim, który miał bordera i wszystko co może być najgorsze. 10% dobrego humoru, 90% rozpieprzenia emocjonalnego. Nie można było nic ustalić, iść przez życie, ciągłe wyzwiska, kłótnie, agresja, nerwy... Ponad rok ciągłego płaczu, wracania od niego z workami pod oczami itp. Nigdy nie było jego winy, ciągłe podejrzenia o zdradę. Jak chciałam gdzieś wyjść po 19:00 to 3 dni brak kontaktu z jego strony i obrzucanie oto, że chcę imprezować. Nie znał moich rodziców, znajomych, bo się bał. Pół roku błaganie o psychologa, chęć opłacenia terapii. W końcu jak umówiłam nas na nią, wykonal telefon do tej psycholog i ją wyzwał o 23:00. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie wytrzymałam i powiedziałam temu dość.
Mijają 3 miesiące a ja mam taką pustkę... Wiem, że nie ułożyłabym sobie z nim zycia i skończyłoby się to na rozwodzie. Ale bordery niemiłosiernie swoim zachowaniem przyzwyczajają do siebie ludzi. Miał ktoś tak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przykro mi, że trafiłaś na bordera, który nie chciał podjąć pracy nad sobą. To prawda, że trudno wyjść z takiego związku, ale wierz mi, że jeśli taka osoba nie chce nad sobą pracować tylko by Cię niszczyła. Trzymaj się, jakbys chciała pogadać o BPD pisz do mnie śmiało, osoba #boredrline w terapii here. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
jak Ci brakuje emocji to skocz na bungee, a nie tęsknisz za człowiekiem, który zniszczyłby Cię do cna.


@bersia: Tak może napisać tylko idiotka, która nie zna mechanizmów toksycznych związków, więc taguj swoje wysrywy #niewiemalesiewypowiem

pewnie będzie to dobry facet, który nie dostarczając Ci tyle 'emocji'

@Mirek_z_Mirkowa Mylisz się. Jeśli anonka nie przejdzie terapii i nie przepracuje tego związku, to najprawdopodobniej będzie to
  • Odpowiedz