Wpis z mikrobloga

Siema szukam ludzi chętnych do pracy na budowlankę.
Praca na terenie województwa Lubelskiego, głównie murarka, 10h dziennie od poniedziałku do piątku. Pomocnicy 9zl brutto/h fachowcy 12zl brutto.
Walić na pw
#praca #ogloszenie
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion: Panie Januszu biznesu, jestem z woj lubelskiego i to z daleka od większego miasta. Stawki są 10-12zl netto na umowie o pracę w różnego typu zakładach produkcyjnych. Pracując na czarno wykonczeniowka/budowa 12-18 zł za godzinę dla pomocnika, za mniejsze pieniądze nikt nie idzie, chyba że takie pijaczki co chcą na flaszkę zarobić. A tak ogólnie jakim trzeba być skąpcem żeby takie stawki oferować xD jak byś mógł to byś
  • Odpowiedz
@korporacion: wiesz że za takie stawki to nawet Ukraińcy nie ruszą się do pracy? Za 12 netto można próbować szukać kogoś ale to też nie walą drzwiami i oknami
  • Odpowiedz
O kurka to ja dobrych kilka lat temu między semestrem dorabiałem sobie na budowie i dostawałem jako pomocnik 10 netto a tu oferta 9 brutto xD
  • Odpowiedz
Przeciez to bait. Korporacion codziennie serwuje po kilka bajtów a każdy się łapie xD że mu się chce w ogóle odpisywać na nie
  • Odpowiedz