Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak to jest z powrotem do domu na zakazie?
Kierowca ładuje dzisiaj i zmierza na bazę, ponieważ rozładunek ma w poniedziałek.
Czyli dzisiaj chciałby wjechać do Polski na zakazie w celu zjazdu na bazę.
Będę wdzięczny za pomoc.

Nie. Nie jestem spedytorem itd (żeby nikt nie krzyczał) ale chciałbym pomóc kierowcy, bo bez sensu żeby ten człowiek stracił X godzin życia bez sensu.

Z tego co widzę to (na moje) może jechać ale nie wiem na ile to aktualne. Pierwszy raz mam taką sytuację.

#bekaztransa
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m4rciniak: zależy czy przekracza 12ton (dmc) - jeżeli tak, to zakaz ruchu od 8 do 22

powroty podobno legalne :P:

5) pojazdów powracających z zagranicy w celu zakończenia przewozu drogowego lub do odbiorcy przewożonego ładunku, mających siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ;
6) pojazdów, które wjechały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej poza terminami lub godzinami obowiązywania zakazu, w odległości do 50 km od miejsca przekroczenia granicy, oraz oczekujących na granicy na wyjazd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oskrz: to widziałem i generalnie uważam że może, jak pisałem, ale wolę się upewnić
Wjedzie z Czech do Polski wieczorem, kierunek baza

Dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj_21_37: nie no to nie problem. Chodzi o zjazd na bazę kierowcy z Czech i rozładunkiem w poniedziałek (nawet nie wiem czy on będzie to robił)

Licencje i dokumenty to nie problem
  • Odpowiedz