Wpis z mikrobloga

Dziś miałem taki dialog z babcią:
- (b) dalej jeździsz rowerze?
- (ja) wtf, no tak, przecież dopiero co wiosna się zaczęła i jest świetną pogoda,
- (b) łoooooj Kamil szkoda zdrowia

Nie mam słów na niektóre osoby z mojego otoczenia. Całe szczęście, że widuje się z nimi od czasu do czasu. Też tak macie? Nie wiem co bym musiał robić żeby część rodziny (ta mniejsza i dalsza) była usatysfakcjonowana. Chyba kupić 10ha i uprawiać zimnioki czy jakieś zboże, bo tylko ciężka praca jest coś warta :D Całe szczęście nie mam na celu robić nic dla kogoś i na siłę uszczęśliwiać, a ten pyszny ból dupy jakiejś ciotki przekuwam w kilometry :)

#rower #wykoptribanclub #szosa
Pobierz poratujPan - Dziś miałem taki dialog z babcią:
- (b) dalej jeździsz rowerze?
- (ja) w...
źródło: comment_XVOfJBZChxMSQ4c39pjTBrpSEMDFHYFM.jpg
  • 11
@jonzi
@Shyvana
Jeżdżę dużo, chociaż na tle wykopowych harpaganów jestem drugą ligą z aspiracjami na czołówkę :D. Zdaje sobie sprawę, że to nie jest zdrowe tyle że jak w coś się wkrece to nie ma odwrotu i idę na 100 procent, bo po co się ograniczać?

@Zelazko_MPM wiesz, że chyba przez całe życie tylko kilka razy jadłem ciasto, które wyszło spod rąk tej babci :D Chyba nie lubi piec, ale pasztet czy
@poratujPan: babcie takie są, ja moją zaprosiłem na ślub to powiedziała, że to dla niej nie ważne, a jak zadzwoniła po dwóch miesiącach zapytać dlaczego się nie odzywam, jak powiedziałem, że olała mój slub to usłyszałem: „łee ja myślałam, że sobie z tym żartujesz.”

No tak, cała rodzina była ale to był bardzo udany żart