Wpis z mikrobloga

No i wyszło kim @bitcoinstop w rzeczywistości jest...
To nie jest żaden przeciwnik krypto, tylko żałosny shicoiniarz ze wścieklizną macicy na BTC ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu śmieszny scamlover, którego BTC boli, sam zapakował się w shity i marzą mu się flipy ;)

Chłopie, zawiodłem się. Myślałem że jesteś po prostu przeciwnikiem krypto...
Choćbyś miał na tej stronie i tysiąc użytkowników nie drgniesz kursem BTC geniuszu.
BITCOIN to oszust i piramida ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin
cyberpunkbtc - No i wyszło kim @bitcoinstop w rzeczywistości jest...
To nie jest żad...

źródło: comment_wPwHFlxNiAefZJEaFUB4MQvKhN7aXgL6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
to bylo do przewidzenia, ktos kto jest przeciwnikiem krypto nie marnuje swojego czasu na forum krypto. Jesli nie lubisz psow to nie lubisz i trzymasz sie od nich z daleka, a nie rejestrujesz sie na forum zwiazku kynologicznego zeby manifestowac swoja niechec, jesli ktos to robi, musi miec ukryte cele, albo hopla na tym punkcie, tak czy inaczej, najlepiej go ignorowac. w przypadku @bitcoinstop uwazam ze on akurat jest tutaj cenny i
  • Odpowiedz
@Obruni: przecież gościu nie mial żadnej wiedzy o BTC. Krytyka zawsze jest dobra, ale poparta jakimiś sensownymi argumentami a nie troll krzyczący "bitcoin to scamm!!!!", ktory dwa dni później prosi o jałmużnę w shitcoinach.
  • Odpowiedz
@Sune: Ma pojęcie to raz, skoro ogarnia alty. żadna jałmużna bo nikt nic przecież nie wyśle - raczej info że TAK znam temat. I najważniejsze wzbudza to waszą ciekawość, bo odpisujecie. Bierzecie ten żeton osobiście:) taka nowa forma ekspresji zamiast AT nie działa, czy Bitcoin Cash to prawdziwy Bitcoin. Ja mam koszulkę z napisem BITCOIN TO OSZUST i to jest happening i dłuższa zabawa - dla mnie barometr (i dla @
  • Odpowiedz