Wpis z mikrobloga

@paramite: nie wiem jakie foty widziałeś, ale wolnego jest tyle samo co w x ray i dużo więcej niż we wspomnianym symetris, a weź do tego pod uwagę, że większość maszyn to sprzęt Hammer Strength który działa na zasadzie wolnych ciężarów a nie linek, co tylko daje kolejną przewagę nad w/w klubami.
@Plecakofil: No widzę #!$%@? maszyn, bieżni, rowerków, a miejsca do ćwiczeń ze sztangą brak. Mają tam w ogóle porządną sztangę xD

ćwiczysz krosfit to pedał, no jak śmiesz podnosić sztangę z ziemi nad głowę, patrz na mnie jakie zajebiste ćwiczonko na biceps wymyśliłem xDDD
To siłownia dla ofiar obecnych fatalnych trendów w branży związanej z treningiem siłowym.
Jedyne do czego można się #!$%@?ć to brak strefy crossfitu, ale to siłownia a nie klub dla pedziów.


ćwiczysz krosfit to pedał, no jak śmiesz podnosić sztangę z ziemi nad głowę, patrz na mnie jakie zajebiste ćwiczonko na biceps wymyśliłem xDDD

To siłownia dla ofiar obecnych fatalnych trendów w branży związanej z treningiem siłowym.


@paramite: Pisałeś o racku i myślałem, że ćwiczysz trójbój, ale jak widać uderzyłem w czuły punkt (