Wpis z mikrobloga

Mężczyzna mówi, że nie mógłby być z dziewczyną, która miała przed nim jednego, dwóch, pięciu czy ileś tam partnerów?

Hurr durr dorośnij.

Przeszłość się nie liczy, ważne jest jaka jest teraz.

Pewnie boisz się, że jej nie zaspokoisz.

Zazdrościsz jej, że miała życie przed tobą, przegrywie.

To co miała czekać na takiego spierdoxa jak ty xDD?

To, że miała 10 partnerów w ciągu 5 lat oznacza, że się wyszalała i teraz przez 50 lat będzie ci wierna.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kobiecie przeszkadza, że jej chłopakowi po pijaku dziwka zrobiła loda.

miałabym problem z tym że mój chłopak był kiedyś w burdelu. Nie mogłabym być z takim kimś.

nie mogła bym tego zaakceptować.

Szczerze mówiąc, miałabym problem z przełknięcie takiej wiadomości i przejściem nad tym do porządku dziennego.

Poza tym co to za facet który w wieku 19 lat czyli młodym poszedł do burdelu

Facet, który raz pojdzie do burdelu jest naznaczony na zawsze

Nie chcę frajera, który myśli dołem zamiast górą i jeszcze musi za to płacić.


PAMIĘTAJCIE PRZESZŁOŚĆ NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA (CHYBA ŻE KTOŚ CHODZIŁ NA DZIWKI TO WTEDY MA) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1234656

#zwiazki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazpodludzi #seks
raquel88 - Mężczyzna mówi, że nie mógłby być z dziewczyną, która miała przed nim jedn...

źródło: comment_RYDLMpgeWvYzkrVO8YFLQk3XmZzpoNF5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@raquel88: Beka to z ludzi, którzy biorą gównowpisy na mirko albo wizażu za opiniotwórcze i myślą, że większość jest taka, jak opisuje jakiś margines społeczny obu płci
  • Odpowiedz
@raquel88: hm, ja bym rozroznila partnera/partnerke, z ktorymi sie bylo w zwiazku od dziwki, ktorej sie placi.
Oczywiscie nie roznicowalabym plci, zeby nie bylo, bo ja tam jednakowo oceniam tutaj i kobiety i mezczyzn ;)
  • Odpowiedz
PAMIĘTAJCIE PRZESZŁOŚĆ NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA (CHYBA ŻE KTOŚ CHODZIŁ NA DZIWKI TO WTEDY MA) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@raquel88: Nie przyszło ci do głowy, że może mieć znaczenie z zupełnie innego powodu? Mo jest doskonale wszystko jedno, czy mój facet miał wcześniej jedną, czy piętnaście partnerek. Ale korzystaniu z
  • Odpowiedz
@agaja: hipokryzja i jeszcze kłamiesz, że nie rozróżniasz płci. Dla 'dziwki' zapłatą jest kasa, dla egzotycznego księcia to, że ujeżdżał 'białą sukę' za darmo(a dla jurnego alfy to samo, tylko słowo biała zastąpmy głupia). Wybierz co gorsze. Być frajerem czy workiem na spermę xD chyba że przez związek rozumiesz jednorazowe robienie loda w klubie, to wtedy Twoja wypowiedź jest spójna logicznie xD
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: ta. Bo Ty wiesz, co ja myślę oraz jakimi wartościami się w życiu kieruje.

Dla mnie tak samo należy oceniac mężczyznę i kobiete, ktorzy uprawiali seks z taką samą ilością partnerów na tej samej zasadzie. Zwlaszcza,ze pisalam o związku oraz platnym seksie. Nie o klubach.
Ty wychodzisz z zalozenia, że kobieta jest "workiem na sperme" (a wiesz po co sa prezerwatywy?) i nie ma z seksu przyjemności. Ze średniowiecza
  • Odpowiedz
@agaja: nie kłóć się z kobietą. Tja... nie przyszło Ci do głowy słonko, że
.... nie mogę tak, Twoja głupota* w tym przypadku powala. Co ma bycie ... nie mogę po prostu, wygrałaś brakiem logiki... jeszcze raz spróbuję... no nie da się. Jaki związek ma bycie workiem na spermę z przyjemnością z seksu? Porównujemy dziwkę z supermenem ... nie da się. Zrób coś dla mnie i narysuj kropkę na ścianie
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: ale czy Ty czytasz, co ja pisalam? bo mam wrazenie, ze nie.
O worku na sperme w relacjach z przypadkowymi ludzmi pisales Ty.
Ja w swoim poscie pisalam wylacznie o dwoch ukladach - zwiazkach i platnym seksie. Reszte dopowiedziales sobie sam i generalnie mam wrazenie, ze dyskutujesz sam ze soba.
Reszty Twojej wypowiedzi nie skomentuje, bo jest ponizej poziomu.
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: oceniamy w tym momencie tylko faceta.

Więc czy różnica między tym czy jakiś konkretny facet pójdzie zapłacić dziwce za seks, a tym że pojdzie do klubu wyrwać jakąś #!$%@?ą karynkę jest tak duża?
  • Odpowiedz
@Rub3n: Już pisałam- jestem ideologicznie przeciwna korzystaniu z usług sexworkerek w realiach nieuregulowanego i niekontrolowanego sexbiznesu. Obecnie dzieje sie to całkowicie w szarej strefie i zdominowane jest przez działalność grup przestępczych, ze wszystkimi tego konsekwencjami- od okradania i zastraszania tych kobiet, przez przemoc fizyczną, uzależnianie od narkotyków (prostytutka-narkomanka nie zrezygnuje z pracy i usług alfonsa, ktory daje jej działkę) i gwałty, na niewolnictwie i handlu ludźmi kończąc.
inb4
roksa:
1.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@to_juz_przesada: A ja bym wolał, gdyby moja partnerka płaciła za seks, żeby zaspokoić swoje potrzeby z profesjinalistą, niż dawać dupy za darmo na zawołanie jakiemuś idiocie, który mial ją w dupie, i jeszcze była w nim ślepo zakochana. Od razu odechciewa mi się starać dla takiej osoby, tylko traktować tak samo jak jej ex, bo po co?
  • Odpowiedz