Wpis z mikrobloga

Rozmowa telefoniczna z białostockim magiem moczu XD

Gniłem jak jarodzbano się faflunił a kiedy rozmówca mu pierdnął do słuchawki to spadłem z wersalki XDDDDDD

Starosielcano jest głupszy od gonza XD

benc
#kononowicz #bembenowicz #konon #bembenbozy #suchodolski #nitrodolski #major #kajor #jor #suchodziurski #wojciechdenitro #majornadzis #gotujzmajorem #siurekbozy #afrykano #pepsikano #szczochodzbano #meneludzki #bombas #polskiyoutube #patologiaboza #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #patostreamy #elo #benc
RzecznikWykopu - Rozmowa telefoniczna z białostockim magiem moczu XD

Gniłem jak ja...
  • 19
@Eyehategnome: on by dał pasożytowi 10 złotych XD Nie miał hajsu, przyszedł się ogolić na krzywy ryj i jeszcze pasożyta obsępił z fajek i rozpuszczalnika XD

Najnormalniejszy z nich (co nie znaczy, że normalny) jest bemben. Jako jedyny spośród nich jest biegły w pisaniu i czytaniu, ma prawo jazdy i umie posługiwać się narzędziami. Pasożyt to dno totalne, facet po czterdziestce nie umie ani pisać ani czytać, nawet na rowerze nie
@RzecznikWykopu: Konon biegły w czytaniu??? Ty chyba ostatnich lajtów nie oglądałeś, jak Knur donejty czytał.Co do Jora, to nieumiejętność jazdy na rowerze jest niczym, w porównaniu do stresowania się przy otwieraniu bramki i sraniu w gacie z tego powodu.
@TimmiTimmi: Tak, biegły. Nie czyta dwóch słów przez pół godziny, nie przekręca ala leśnik w mieście i umie pisać jak człowiek a nie jak pasożyt który zamiast podpisu stawia krzyżyk.

nieumiejętność jazdy na rowerze jest niczym


@TimmiTimmi: zgadza się jest niczym przy tym, że pasożyt chodzić również nie umie

w porównaniu do stresowania się przy otwieraniu bramki i sraniu w gacie


@TimmiTimmi: lepsze to niż sranie do fontanny i
@RzecznikWykopu Ty z Knura chcesz zrobić bohatera czy co ?Nie rozumiem czemu w każdej sytuacji stawiasz go wyżej niż innych.Knur ma dużo więcej wad, niż cała reszta wokół niego, ale ty zawsze tego unikasz.Piszesz że Joor nie potrafi chodzić i robisz tak w obronie człowieka który dostaje zadyszki po przejściu z kuchni do pokoju.Poważnie?
@TimmiTimmi: Oczywiście że jest wyżej niż bezdomny menel-pasożyt, który nie skończył nawet podstawówki. Poza tym go nie bronię tylko stwierdzam fakty.

Nie rozumiem


@TimmiTimmi: Dużo rzeczy nie rozumiesz.

nie potrafi chodzić


@TimmiTimmi: Bo nie potrafi. On nic nie potrafi oprócz kłapania dziobem i żarcia losowo dobranych składników z psiej miski.

Poważnie?


@TimmiTimmi: Poważnie.
po 1 - jak to możliwe, że od 1 lutego ta błyskotliwa rozmowa nie wypłynęła na szersze wody?

po 2 - jaki z tego Meksyka życiowy przegryw, jaka mynda, przez 27 minut jakiś 15-latek wyzywa go od najgorszych a on nie potrafi przerwać rozmowy. Meksyk, śmieciu jeden, zupełnie po tej rozmowie straciłem do ciebie szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)