Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem jakiś czas temu starszego mini vana na wyjazdy. Takie typowe auto na wyprawy. Zawsze w nim wożę śpiwór, kuchenkę gazową czy zapas wody. Od zakupu tym autem jeżdżę na treningi. Naturalnie miałem teraz jechać, ale plany majówkowe mi się sypnęły, więc pozostaje opcja wpaść na grilla do znajomych i kisić w mieście - jednak nie daję za wygraną! Pier#olę, nie po to kupowałem auto na wyjazdy, żeby siedzieć w #warszawa! Zbieram więc chętnych na spontaniczny wypad w klimacie #bushcraft. Cel możemy wybrać wspólnie - powrót max do niedzieli. Osobiście preferuję #ukraina okolice #lwow, ale miejsce do ustalenia. Wyjazd celuję w środę, max czwartek (02.05 lub 03.05). Auto jest 7-osobowe, więc mam do 6 miejsc wolnych. Chyba, że ktoś jeszcze dojedzie na własną rękę i spotkamy się w większym gronie. Celuję niskobudżetowo, choć bez cebulactwa. Ktoś chętny zapalić ognisko wieczorem i ruszyć dupę ku przygodzie? Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyruszam z Warszawy. Może być jakaś zrzuta na gaz do bolidu, nocleg w aucie, namiot, hamak lub plandeka. Za dnia jakiś szlak, poznanie okolicy i trasa. Chętnych zapraszam na priv.

Taguję #podrozojzwykopem #majowka #bushcraft #survival #podroze jeszcze może #autostop no i #przegryw oraz #stulejacontent - bo w końcu trochę desperacko wygląda ten wpis, a też kiedyś byłem typowym przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tino - Mirki, kupiłem jakiś czas temu starszego mini vana na wyjazdy. Takie typowe au...

źródło: comment_5OoWeW6aPeel8lKIHbcIaq7Se4eqFkMw.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Tino: chciałabym, bo kocham jeździć autem na wycieczki tego typu, ale w moim obecnym stanie byłaby tylko przeszkodą (przystanki co max godzine, nie mogę też chodzić po schodach oraz długo spacerowac, nic nie uniose nawet swojego plecaka itp. itd.) Bawcie się dobrze w mini vanie!
  • Odpowiedz
@krzynek: Od razu widac ze VW tylko wlasnie niewiem jaki. @Smutas: Mowisz ze ciezko z kasa a takie auta nie sa chyba jakos drastycznie drogie.Zawsze mozesz cos sprzedac na olx albo jako ze jestes studentem to isc do roboty na umowe zlecenie i miec 11.70zl/h na reke minimalnej.
On ma to w dobrym stanie wiec stawiam 6000zl
ps @Tino: Nie mam paszportu a narazie niechce mi sie z tym
  • Odpowiedz
  • 1
@robertK kończę studia , jestem na 3 miesięcznych praktykach 8h dziennie . Pewnie funkcje we swojej wsi. Zajmuje się domem sąsiadów, którzy wyjechali za granicę . Do tego mam różowego gdzie idą prawie wszystkie moje $$ powiedz mi kiedy ja mam znaleźć czas na pracę ? ( Nie chodzi o magisterkę która też muszę sam napisać ) próbowałem dorabiać w seo ale to też potrzeba czasu. Ze snu w ciągu dnia już
  • Odpowiedz
@Lilianalu: Możesz zostać, popilnować auta - chęci się liczą ;)
@bleiddwn: Spoko, zapiszę. Dawaj znać na przyszłość!
@robertK: Sharan. MK1. Dałem niewiele - cel był taki, że miała być duża buda i w miarę bezawaryjne, w takim segmencie. Doinwestowałem trochę w naprawę, podreperowałem jeszcze samemu i przejechał już ponad 50k i dalej jeździ ;) Po majówce serwisuję LPG, dalej jak się sprawdzi, to przebudowuję bardziej na kampera - a
  • Odpowiedz
  • 0
@Tino chęci i jaja są ale czasu brak :( pozatym różowa chora dlatego plusujue post i ogólnie życzę wszystkiego dobrego . Mam nadzieję że wyjdzie wyprawa xd
  • Odpowiedz
@Tino: pisząc o przystankach co godzinę miałam na myśli jazdę autem, myślę że byśmy wszyscy oszaleli od takiego tempa. Ale wołaj mnie od sierpnia na takie wypady, wtedy powinnam być już bardziej użyteczna
  • Odpowiedz