Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem jakiś czas temu starszego mini vana na wyjazdy. Takie typowe auto na wyprawy. Zawsze w nim wożę śpiwór, kuchenkę gazową czy zapas wody. Od zakupu tym autem jeżdżę na treningi. Naturalnie miałem teraz jechać, ale plany majówkowe mi się sypnęły, więc pozostaje opcja wpaść na grilla do znajomych i kisić w mieście - jednak nie daję za wygraną! Pier#olę, nie po to kupowałem auto na wyjazdy, żeby siedzieć w #warszawa! Zbieram więc chętnych na spontaniczny wypad w klimacie #bushcraft. Cel możemy wybrać wspólnie - powrót max do niedzieli. Osobiście preferuję #ukraina okolice #lwow, ale miejsce do ustalenia. Wyjazd celuję w środę, max czwartek (02.05 lub 03.05). Auto jest 7-osobowe, więc mam do 6 miejsc wolnych. Chyba, że ktoś jeszcze dojedzie na własną rękę i spotkamy się w większym gronie. Celuję niskobudżetowo, choć bez cebulactwa. Ktoś chętny zapalić ognisko wieczorem i ruszyć dupę ku przygodzie? Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyruszam z Warszawy. Może być jakaś zrzuta na gaz do bolidu, nocleg w aucie, namiot, hamak lub plandeka. Za dnia jakiś szlak, poznanie okolicy i trasa. Chętnych zapraszam na priv.

Taguję #podrozojzwykopem #majowka #bushcraft #survival #podroze jeszcze może #autostop no i #przegryw oraz #stulejacontent - bo w końcu trochę desperacko wygląda ten wpis, a też kiedyś byłem typowym przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tino - Mirki, kupiłem jakiś czas temu starszego mini vana na wyjazdy. Takie typowe au...

źródło: comment_5OoWeW6aPeel8lKIHbcIaq7Se4eqFkMw.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rain_: @domcz: Każdy zazdrości, tymczasem nikt się nie rusza - mam takie wrażenie ;) Żyjemy tu i teraz. Bez szydery:

Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne. Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


@palevicev: OK, dam znać na przyszłość. Tak czy inaczej paszport już zacznij wyrabiać - max 2 tygodnie i jesteś otwarty na świat.
  • Odpowiedz