Wpis z mikrobloga

#ps4 #gry #konsole #pcmasterrace
Poszukuję gry na ps4 dla 7 latka. Mój syn gra teraz w ghost recon i call of duty ww2 i trochę mi nie pasi ten rozlew krwii. Jego to nie rusza wiec puki co jest ok, on w to gra tylko dlatego, ze lubi sobie chodzić w grze i jeździć samochodami..wiec szukam takiej gry gdzie nie bedzie tyle strzelania ale zeby były auta którymi można jezdzic. Macie jakies pomysly? Bo ja sie na grach nie znam... zeby tez nie było zbyt brutalnie i zeby nie było tam żadnych seksów.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Witajcie: on ma wyscigowe ale juz go nie kręcą. Obecnie codziennie napiera w minecraft i troche mnie to juz denerwuje bo pogra troche a pozniej z zamiłowaniem maniaka ogląda jakiś debili na youtube, ktorzy graja w minecraft. To już wolę zeby pograł sobie w jezdzenie autem niz siedział na tym youtube.
  • Odpowiedz
@Witajcie: Obczaje Rayman...jak się wkurze to kupie mu simsy :D sama bym chętnie pograła...ale nie wiem czy simsy mu podpasują pewnie sie bedzie wkurzał tym chodzeniem do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kodów mu nie dam haha
  • Odpowiedz
@AnnaJ: ja jako łepek to w Baldura grałem ale to odpada na PS4, Soul Calibur chyba też bo krwawe , Crash Bandicoot to też klasyk dzieciństwa spróbuj z tym
  • Odpowiedz
@jakuzii: Crash to moja gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) już przeszliśmy cała wspolnie...choc średnio go kręciło bo czasami było za trudne. On twierdzi, ze go te krwawe gry nie ruszają i ja mu ciagle powtarzam ze to nie jest real life i nie mozna podejsc do typa i strzelic mu w łeb... on to wszystko rozumie tylko w dalszym ciagu on ma tylko 7 lat i
  • Odpowiedz
puki co jest ok


@AnnaJ: Sprzedaj konsolę i kup jakąś książeczkę typu "Uczę się pisać", oboje skorzystacie.
Swoją drogą jak tam PS4 się sprawuje w wychowywaniu dzieci? Polecasz?
  • Odpowiedz
@instalacja: Ja nie muszę sprzedawać konsoli, żeby moje dziecko chciało się uczyć... chodzi do 1 klasy i świetnie mu idzie. Czyta najlepiej z całej klasy ostatnio dostał nawet dyplom. Jeśli wyznaczysz czas na zabawe i nauke to nie trzeba rezygnować z ps4. Młody od małego korzystał z elektroniki bo nie widzę w tym nic złego. Najpierw był tablet a od 2 lat jest tez konsola. Czy polecam? Pewnie, że tak.
  • Odpowiedz