Wpis z mikrobloga

@Haradrim: A, i pamiętaj że jak można wsadzić setki złotych w itemki, to niemal na pewno producent ma zatrudnionych ludzi, których jedynym zadaniem jest sprawienie, by kupowanie itemków było możliwie najbardziej uzależniające.
@Haradrim: A sobie wydawaj. Nieważne czy itemki typu p2w, czy indywidualizacja postaci, przecież to twoja kasa. Znam jednego gościa w grze, który woli przyżulić na jedzenie i ostro na nim oszczędza, żeby więcej wydać w Item Shopie i tak co miesiąc. Utrzymuje tylko sam siebie, więc jak najbardziej okey, jego wybór :P
@Haradrim: Stary. Ja wydałem już ponad 4 tys zł na World of Warships a Ty się pytasz, czy wydać 600zł na itemki xD.
Kupuj i się nie zastanawiaj. Kasę zarabiasz po to, aby wydawać ją na przyjemności nie? Jeżeli itemki w grze sprawią Ci przyjemność (jak mi w WoWS) to kupuj.
@Haradrim: zależy od spojrzenia. Dla mnie gierki to takie krótkie oderwanie od świata, popykać chwile, wyluzować i do życia. Czy miałbym na wydanie 600 czy 600k to i tak nie wydałabym tego bo i po co
@Haradrim co to za przyjemność tasować się do kilku pikseli?

Biedny jest człowiek bez zainteresowań i hobby który marnuje życie gapiąc się w pudło.

Co to za różnica #!$%@?ć 6 stów na jakieś spierdo-gierki, a #!$%@?ć 6 stów na kolekcję gazet "pani domu"?
Czegoś się z tego nauczysz? Będziesz się z tego cieszył dłużej niż 15 minut? Myślisz, że będziesz fajniejszy bo masz 100 kryształków, a ktoś ma 50? Nie. To jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haradrim: zawsze wychodzilem z zalozenia ze placenie za dodatkowy content w platnych grach to trochę nie to i tego zawsze unikalem (chociaz nie ukrywam, kilka razy mi sie zdarzylo)

W grach darmowych baardzo czesto zdarzylo mi sie sypnac groszem do portfela tworcow jezeli uwazalem ze gra jest na tyle dobra zeby moc na nia zaplacic

Jezeli Ciebie stac, uwazasz ze twórcom się należy, to bez problemu. Jeden kupuje bilety do kina,