Wpis z mikrobloga

Mirunie z jakim ja #przegryw mieszkam to ja nawet nie i przy okazji #bekazateistow i #pdk

1. Mam 29 lat
2. Ostatnio mnie kuzyn tak obciął, że wygląda jakbym miał zakola
3. #!$%@?ła się na mieszkaniu mikrofala, a z piekarnika śmierdzi gazem i nawet nie ma jak ugotować
4. Skoro nie mam jak gotować to co weekend podjeżdżam do mamy żeby chociaż raz w tygodniu ciepły obiad zjeść
5. Ostatnio byłem na takim kacu, że miałem ochotę tylko na płatki z mlekiem, no to biorę pudełko płatków i sypię, a się okazało, że mój niesamowity współlokator podmienił płatki z kasza gryczaną, no #!$%@? śmieszne, rzeczywiście. Jakby tego było mało, wypił ostatnie mleko, a płatki wsypał do pojemnika na bułkę tartą. No ręce opadają. A jak sobie raz zrobiłem gorący kubek i zagryzałem serem żółtym, to się śmiał, że #!$%@? płatki z wodą.
6. Musiałem zabrać graty od mamy z domu, więc leża mi w pokoju szpargały z dzieciństwa, świadectwo chrztu, komunii, a ten mój współlokator non stop je bierze i głaska. Do tego to chyba jakiś kleptoman jest, musiałem sobie 2 krzyżyki kupić, bo mi ciągle jeden chował, porypany jakiś.
7. Jestem troszkę taki elektronik hobbista i naprawiam stare radyjka. Teraz mam najgorszy projekt od lat, w discmenie utknęła płyta z kościelnym przyśpiewkami, a nie chce jej rozwalić wyciągając, i tak sobie z tym dłubię kiedy mam wolną chwilę. A współlokator zawsze przychodzi i się cieszy jak tylko lecą te przyśpiewki.
8. Kupiłem sobie ostatnio taką zajebistą słuchawkę BT do telefonu, że jej praktycznie nie widać, ale jak tylko rozmawiam w domu to się śmieje współlokator jak porypion.
9. Zawiozłem ostatnio ciuchy do prania do mamy, ale zepsuła jej się pralka i tak czekam i czekam i mam tylko z 5 kompletów na zmianę i do tego ten współlokator im robi zdjęcia i wącha xD
10. Co jest najbardziej creepy wszędzie mnie obserwuje, jem coś, obserwuje schowany za winklem, przebiram się, obserwuje jakie ciuchy ubieram, biorą krzyżyk, patrzy gdzie chowam.

Masakra z kim ja muszę mieszkać xD

#wspollokatorzy #samiecbeta #stujelaconetntet
  • 2